Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Kézfej vagy tenyér? (tovább...

Kézfej vagy tenyér? (tovább lent! )

Figyelt kérdés
Igaz, hogy az emberek azért nézik meg kevesebbszer a tenyerüket, mint a kézfejüket, mert a tenyér emlékezteti őket majom származásukra?
2011. febr. 15. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Azért mert az lefelé néz, és nem szoktam aláhajolni olyan sűrűn, mint fentről ránézni.
2011. febr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem, de kedves első válaszoló arra nem gondoltál hogy a tenyér alá nem kell alá hajolni, csak meg kell fordítani a tenyeredet :DDD
2011. febr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez egy irgalmatlan nagy baromság.
2011. febr. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt valami nagyon agyament találta ki, vagypedig valamit nagyon félreértettél.
2011. febr. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
máraki a majomtól származik az a tenyerétnézi
2011. febr. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Dehát nincs is majomszármazásunk :)

Amúgy meg én sűrűbben NÉZEM a tenyeremet, és sűrűbben LÁTOM a kézhátamat (a kézfej az a tenyér és a kézhát, meg ami közötte van, csuklótól lefelé minden). Mivel a kézhátam van felfelé, a kezem meg a szememtől lefelé van. De ha kifejezetten a kézfejemet nézem, akkor gyakrabban fordítom felfelé a tenyeremet, az érdekesebb, meg ugye az homorodik, tehát jobban látni.

2011. febr. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De, a majmoktól származunk.


VISZONT ami igaz, hogy nem a MA ÉLŐ majomfajoktól származunk. Annyira sulykolják ezt a dolgot, hogy közben átesnek a ló túloldalára, és csak a lényeg vész el.


Ami igaz, hogy a ma élő majomfajok közül (csimpánz, orangután, gorilla, makákó, stb) EGYIK SEM az ősünk. De ha visszamennénk az időben, és megnéznénk a saját ősünket, akkor azt mondanánk, hogy ez bizony egy majom.


Tehát igen, majmoktól származunk, csak nem a maiaktól.

2011. febr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szegény majom
2011. febr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, te meg én azt mondanánk, hogy majom, mert nem tudjuk megkülönböztetni egymástól a majmot meg a majom-őst. De ettől még az nem majom.
2011. febr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!