Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Elképzelhető lenne ez? /Orvost...

Elképzelhető lenne ez? /Orvostudomány/

Figyelt kérdés

Az, hogy ha valakinek orrpolyp-ja van régóta és emiatt "eldeformálódott" az orra, akkor, ha ezt a jóindulatú tumort kiműtenék, akkor az orra "visszaállna2, olyanra amilyennek eredetileg lenni-e kellett volna?

Ne nézzetek hülyének, csak találtam egy képet,/ami, lehet, hogy nem is ebbe a témába tartozik/ amin a 2. kisfiúnak dettó ugyanolyan orra van mint most nekem, és nekem is kicsi korom óta orrpolyp-om van, mert nem akarták kiműteni..(mellesleg nem vagyok megelégedve az orrommal, de Isten ments, hogy plasztikáztassak)

Kérem csak olyanok írjanak akik érdekeltek ebben6 ehhez hasonló témákban.Köszönöm

a kép: [link]


2011. febr. 20. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A deformációhoz kell valami ami deformál. Ez visszafelé is igaz, ahhoz, hogy helyreálljon az adott testrész formája, kell valami, ami erre rákényszeríti. Azzal, hogy kiműtik a poliot pusztán azt szünteted meg, ami a deformációt okozza, de olyan hatásod még nem lesz, ami helyre is állítja a deformációt.
2011. febr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem , köszönöm :( ezek szerint akkor csak plasztikával lehet változtatni rajta, vagy esetleg valami "leszorító" kütyü létezik?(tudom, hogy hülyén kérdezek, de nem tudom megfogalmazni normálisan a gondolataimat)Jöhetnek még válaszok:D
2011. febr. 20. 13:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Magától nem fog visszaállni. De miért vagy ennyire a plasztika ellen?
2011. febr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Zárójelben jegyzem meg, hogy a link mögött trójai van...
2011. febr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ezek szerint akkor nem :s Nem vagyok ellene, aki szeretné, hát csinálja, nem nézem le érte, de én soha nem tenném, ütközik az elveimmel...

Utolsó: Nem tudom nekem nem volt trójai alatta... és én meg tudom nyitni a vírusírtóm se szórakozott és a gépem se ment szét....szóval lehet csak te gépezel rossz gépről?

2011. febr. 20. 17:20
 6/11 anonim ***** válasza:

VÍRUSOS A LINK!

NE NYISSÁTOK MEG!!!

2011. febr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kérdező: Neked milyen vírusirtód van? Nekem az Avast jelezte.

13:43 voltam

2011. febr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nod32-es és semmi baja a gépnek még mindig ép. Ki se jelezte, de ha már 5 embernek is vírust mutat akkor nem tudom , hogy mi van.:::S
2011. febr. 20. 20:55
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha "crackel" nodod van akkor az pont sz@rt sem ér, mivel csak a vírus adatbázist frissíti, a kereső mechanizmus összetevőit nem és simán kijátszák a vírusok.


A NOD nagyon jó vírusirtó, de CSAK AZ EREDETI!


Nekem is vírust jelez amúgy...

2011. febr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Eredeti, ahonnét a gépet vettem tették rá 6nem kevés plusszért/ nem letöltött cucc, de nekem még mindig nem jelzi
2011. febr. 21. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!