Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Elképzelhető lenne ez? /Orvost...

Elképzelhető lenne ez? /Orvostudomány/

Figyelt kérdés

Az, hogy ha valakinek orrpolyp-ja van régóta és emiatt "eldeformálódott" az orra, akkor, ha ezt a jóindulatú tumort kiműtenék, akkor az orra "visszaállna2, olyanra amilyennek eredetileg lenni-e kellett volna?

Ne nézzetek hülyének, csak találtam egy képet,/ami, lehet, hogy nem is ebbe a témába tartozik/ amin a 2. kisfiúnak dettó ugyanolyan orra van mint most nekem, és nekem is kicsi korom óta orrpolyp-om van, mert nem akarták kiműteni..(mellesleg nem vagyok megelégedve az orrommal, de Isten ments, hogy plasztikáztassak)

Kérem csak olyanok írjanak akik érdekeltek ebben6 ehhez hasonló témákban.Köszönöm

a kép: [link]


2011. febr. 20. 13:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy nálad ez a helyzet, de a múltkor volt a homáron, hogy egy (péceli..) boltban 6 ezer forintért telepítettek NOD-ot valakinek és frankón crackelt nod volt.


CSAK akkor eredeti a NOD-od, ha megvan a NÉVRE SZÓLÓ szerződésed a saját CD kulcsoddal és ügyféladataiddal.


Ha csak felraktak neked pénzért egy NOD-ot a gépre az 99%, hogy kamu átverés a bolt részéről, ha meg az 1%-ról van szó akkor nem adták oda neked a - jogos - papírjaidat.

2011. febr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!