Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért mondják hogy egy vízbefu...

Miért mondják hogy egy vízbefulladt hulla látványa a legdurvább?

Figyelt kérdés
(nem a hulla fulladt vízbe, de nem tudtam jobban megfogalmazni, bocsi)
2011. márc. 13. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem láttak még motorost nagy sebességnél karambolozni... Szerencsére én is csak fotón láttam vizihullát, tény hogy nem egy lélekemelő látvány, de szerintem sokkal rosszabb amit először írtam.
2011. márc. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Írd be a gugli képkeresőjébe, és megtudod... Komolyan.
2011. márc. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden hulla borzalmas latvany - a vizihullak pl azert, mert a vizben maskeppen kezd oszlani, es par nap mulva szinte ufo-kent neznek ki a vizben, mint mondjuk kint a szarazon. A motoros-balesetesek meg azert, mert torzulnak a becsapodas miatt. En nem allitanek fel sorrendet - mindegyik megrazo latvany a maga modjan.
2011. márc. 14. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a puruttya-extrém-en! Nemcsak feldagad és szétrohad, hanem a halak is eszegetik :(((
2011. márc. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
láttam motorost szétszakadva és láttam 2 hetes vizihullát is. a motoros megrázó, akit nem zavar a vér annak nem szörnyű. De a vizihulla...feldagadva, ismeretlenségig szétázva a bőr.... arról álmodtam egy darabig
2011. márc. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszi szépen az eddigieket

nemrég néztem egy autóbalesetről videót vágatlanul, ahogy szedték össze a testrészeket, hát nem volt valami guszta ahogy a fán lógtak a húsdarabok meg a pasi szétszakadt mikor kinyitották a kocsi ajtaját...

csak kiváncsi voltam, hogy miylen lehet egy vizihulla

most nézem a puruttya extrémet, nagyon durva képek vannak:o

2011. márc. 14. 13:47
 7/10 A kérdező kommentje:

úúúristen találtam egy képet egy vizihulláról!

jaaajj

2011. márc. 14. 14:11
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Jaaaj?? És még az én igazolványképemet nem is láttad! :)
2011. márc. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
vízbefulladt hulla XD
2011. márc. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

hát az enyém is elég brutál :DDD


jólvanna :Dxd

2011. márc. 14. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!