Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van valamilyen tudományos...

Van valamilyen tudományos magyarázat a fátimai napcsodára?

Figyelt kérdés
1917.okt.13-án 30-70 ezer volt szemtanúja egy különös jelenségnek a portugáliai Fátima kisváros közelében: "a Nap egy ezüstkoronghoz vált hasonlóvá, szabad szemmel is lehetett szemlélni, saját tengelye körül forgott, mint egy tűzkerék, majd úgy tűnt, mintha a földre zuhanna."
2011. máj. 19. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Talán valami napfogyatkozásféle?
2011. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nemrég hallottam róla, nagyon érdekesnek tűnik, főleg hogy ennyien látták. Sok helyen írnak róla a neten, de sehol sem írnak magyarázatokat. Fontos, hogy ez a hatodik, egyben utolsó fátimai jelenés. Itt egy összefoglaló Wikipédia cikk: [link]
2011. máj. 19. 20:57
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem napfogyatkozás volt. A NASA honlapján lévő adatok szerint ugyan volt egy gyűrűs napfogyatkozás 1917.dec.14-én, de ez távol van a fent említett időponttól.

[link]

2011. máj. 19. 21:09
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Az ezzel kapcsolatos legújabb könyv Joaquim Fernandes és Fina D’ Armada-tól a “The fatima Book” trilógia (úgy tudom, hogy magyarul még nem jelent meg). Az ő magyarázatuk az, hogy földönkívüli technológia volt bevetve a jelenség létrehozásához.


Erről van szó:

[link]

2011. máj. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Valami tudományosabbra gondoltam....

Mondjuk egy meteorit becsapódás?

2011. máj. 22. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!