Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Nincs elegetek már azokból,...

Nincs elegetek már azokból, akik télen a meldgért sírnak, nyáron pedig a hidegért?

Figyelt kérdés
Mindig is hidegpárti voltam, alig várom már hogy fagyjon, essen a hó, lehessen síelni. Én a -20-ban nem nyavalygok, hogy fázok, mert felöltözök. Sajnálom a divatmajmokat, vagy a ''keménygyerekeket'' akik telente sapka nélkül kószálnak, rinyálnak hogy fáznak, nyarat akarnak. Tessék, itt van, de a bőrüket már nem tudják lehúzni, amikor árnyékban is 40 fok van. Bezzeg ilyenkor is sírnak, mert semmi sem jó nekik. Én nehezen, de elviselem a meleget, de nem mondogatom folyton hogy meg lehet rohadni.
2011. júl. 11. 01:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Jó, és akkor most mi van?
2011. júl. 11. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Szia!

Ez van. Mindenkinél más, hogy miért nyavalyog. Van aki a hideg miatt, van aki a meleg miatt, van aki azért mert nincs áram, mert szerelik. Sokfélék vagyunk, és ez így van rendben.

2011. júl. 11. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

Én meg 30 fok felett érzem csak jól magam, de az se ejt nagyon kétségbe, ha 40+ van :)


Viszont idegesítenek azok az emberek, akik folyton mások miatt nyavajognak, hogy mások mit csinálnak :D

2011. júl. 11. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kéremszépen, nagyon egyszerű a válasz.

Az emberi szervezetnek van egy IDEÁLIS hőmérséklet tartománya, amiben jól érzi magát. Némi lefelé vagy felfelé való eltérést még vígan tolerál.

De a világ legtermészetesebb dolga, hogy ami már extrém, szélsőségesen eltér, azt nem szeretjük, hiszen nagyon megterhelő fizikálisan, mentálisan egyaránt.

Én is azt vallom, hogy a legjobban 15-25 fok között érzem a legjobban magamat. Kiterjesztve mondjuk 10-30. Kicsit alá-fölé nem gáz, de a mínuszokat és az ilyen árnyékban 40 fokokat sem szeretem.

Egy biztos, ha már muszáj szélsőségezni, akkor inkább a melegre, mint a hidegre voksolok.

2011. júl. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az igazság az,hogy egy olyan országban élünk,ill. olyan éghajlat alatt,ahol szinte soha nincs jó idő.Vagy túl hideg van,vagy dögmeleg,vagy esik az eső,vagy fúj a szél,stb.Két kezemen meg tudnám számolni,hogy egy évben hány nap van,amikor olyan az időjárás,hogy jól esik az embernek.
2011. júl. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ahol lakom telen nyaron 20-25C van... higgyetek el, nem buli. Rohadt unalmas. Hogy ugyan abban a cuccban jarunk nyaron, mint telen, egy huvos szeles napon meg juniusban is be kell futeni, ugyanakkor egy napos delutan meg januarban is lehet rovidujjuban lenni. Uncsi. Foleg a tavasz meg az osz hianyzik...
2011. júl. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hollax?
2011. júl. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

San Francisco

[link]

2011. júl. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Jaja, már én is belegondoltam, milyen uncsi lehet télen-nyáron ugyanaz a hőmérséklet. De San Fransiskóban nem tágabb a hőmérsékleti skála? Mert kedvemc sorozatom a Monk pont ott játszódik, és mintha télen jobban, nyáron pedig kevésbé öltözne fel.

Persze korántsem annyira mint Magyarországon.

2011. júl. 12. 00:54
 10/12 anonim ***** válasza:
Haaat, nehez kerdes... Van azert hoingas, de nagyon minimalis, foleg teli reggelek tudnak huvosek lenni. De szerintem, akkor azt is eszrevetted, hogy rovidgatyaban sose ment helyszinelni. Hoztam annak idejen egy valag rovidujju inget, es ki se vettem a szekrenybol. Azert az szopas. Van valami hires csavo, aki egyszer azt mondta, hogy a leghidegebb teli napja egy juniusi nap volt San Francisco-ban. :-D Szoval igy megy ez.
2011. júl. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!