Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindennap kb 300 kalóriát ha...

Mindennap kb 300 kalóriát ha elégetek cardio box jellegü tornával, és este csak gyümölcsöt eszem igy is tudok fogyni?

Figyelt kérdés
164/88 kg vagyok,tavaly szültem.Sajnos a diéta nem igazán megy,viszont 1 hete mindennap csinálom ezt a cardi boxot,illetve súlyzós edzést kb 30 perc/nap.Mellette séta a gyerekkel,házimunka.Ha napközben rendesen reggelizek,és ebédelek,de este csak gyömölcsöt eszek,igy is megindulhat a fogyás?Vagy mit javasoltok?
2011. okt. 21. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Diéta nélkül nincs győzelem ,bár előfordulhat hogy valami pozitív változást érzel magadon. nemtudom mennyi ideig tart ez a cardio box , ha csak 10-15perc akkor zsírégetés szempontjából alig ér valamit.Egy 1óán át tartó kevésbé intezív mozgás (akár tempós gyaloglás) sokkal jobban égeti a zsírt.


A sulyzós eddzésnek viszont még véletlen sem az idejét kell nézni illetve nem naponta kell végezni. Az ahogy jelenleg te csinálod inkább valamiféle tornához hasonlitható, ami nem hatástalan de nem tölti be a sulyzós eddzés szerepét.


Én azt javaslom picit próbálj meg közeledni a diéta felé, jobb minőségű ételeket fogyasztani + többször enni keveset.Sulyzós eddzés pedig heti 3szor, nem egymást követő napokon célszerü, és olyankor gyilkold le magad rendesen, illetve eddzés után célszerű normálisan kajálni nem pedig csak valami joghurtot.

2011. okt. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi.30 perc a cardio box,azzal ahogy mértem lemegy kb 300 kal.A súlyzóst úgy értettem,hogy kézi súlyzóval,tornázom,az is 30 perc.Szóval a súlyzóst heti 2szer,a többi napon a másikat,de olyan 30 percet egyfolytában.Próbálkozom én a diétával,csak mivel napi szinten főzök,igy nehezen megy:-)
2011. okt. 21. 11:27
 3/3 anonim ***** válasza:

nem tudom mindenki tudja-e mit jelent a diéta, véleményem szerint, ha valaki napi szinten főz, akkor nem is lehet már ennél jobb kiindulása. talán ha valaki más főz rá, és kimér mindent pontosan neki..


edzés jó lesz, nem az edzés során elégetett zsír mennyiségét kell növelni, hanem az edzéssel elégetett és az edzés következtében felgyorsult anyagcserével elhasznált összkalóriát.

2011. okt. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!