Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Honnan lehetne letolteni...

Honnan lehetne letolteni ezekkel a temaval foglalkozo konyveket? Hatarertekszamitas, differencialszamitas, integralszamitas.

Figyelt kérdés
Most kezdek egyetemet, eleg nehez szakom lesz, a kemiat, fizikat szeretem, a matekot viszont nem. Az elso felevben lesz csak , ezekben a temakban, amiktol nagyon felek, mert mindenki ijesztget. Megvenni nem tudom, mert sok a kiadas, konyvtarbol pesten kivagyok tiltva, mert tartozom, de nem tudom kifizetni (becsuletemert szoljon, hogy a konyveket mar reges reg visszavittem :) ), a suli konyvtar meg csak szeptemberben lesz elerheto. Szeretnek elkezdeni keszulni nyaron, mig van idom, de nem talaltam letolthetot.
2011. júl. 24. 19:04
1 2
 1/11 Silber ***** válasza:
Ajánlom a Bárczi Barnabás-féle könyveket. Generációk tanultak/gyakoroltak belőlük integrálni, deriválni. Annó láttam határértékszámításosat is. És nem hiszem, hogy nincs olyan ismerősöd, aki ne tudná kihozni neked.
2011. júl. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ismerem azokat, azokat is akarom letolteni, de nincs olyan ismerosom. Aki human, annak ertelemszeruen nincs, aki real, annak meg szuksege van ra. Olyan akar hiszed, akar nem, pont nincs, hogy van is neki es szuksege sincs ra eppen.
2011. júl. 24. 19:30
 3/11 anonim ***** válasza:
A könyvnek csak egy részére lesz szükséged. Ha valamiben elakadsz nyugodtan írj, és segítek!
2011. júl. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Huhu, atgondolatlan dontest hoztal, de jo, amint megvannak a konyvek, szavadon foglak es irok, mert azt hiszem a cim kornyeken fogok megakadni. :)
2011. júl. 24. 19:38
 5/11 anonim ***** válasza:

Bevezető szinten hasznos lehet számodra a következő honlap is:


www.mathematika.hu


Jobb oldalt van egy táblázat, ott kiválaszthatod a határértéket, deriválást, integrálást, stb, amelyik érdekel.

Minimális elmélet mellett a gyakorlásra törekszik.


A Bólyai könyvsorozat megfelelő tagjait (Bárczy Barnabás-féle) egyébként én is igen tudom ajánlani, ha valamit érdemes megvenni, akkor ezeket biztosan.

Mellesleg, ha megakadsz egy feladatban, itt általában kielégítő választ adunk.

2011. júl. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Silber ***** válasza:

"Aki human, annak ertelemszeruen nincs, aki real, annak meg szuksege van ra. Olyan akar hiszed, akar nem, pont nincs, hogy van is neki es szuksege sincs ra eppen."

Ez mellébeszélés. Azt mondtam, hogy az egyik ismerősöd hozza ki neked... Csak egyszerűbb lenne letölteni.

2011. júl. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nincsenek pesti barataim, csak videkiek, ok a kedvemert nem fognak feljonni, esetleg nyaralnak. Illetve van egy legjobb baratnom, veresegyhazan, ot mar megkertem, a varosi konyvtarba nem talalta ezeket. Kell meg "mellebeszeles", vagy elhiszed vegre? Nem mintha megkene gyoznelek, azt a tenyt nezve, hogy nem is a kerdesre valaszoltal. A tobbieknek koszonom, az a honlap hasznosnak tunik, bar meg csak most kezdem nezegetni!
2011. júl. 25. 09:32
 8/11 Silber ***** válasza:

"Nem mintha megkene gyoznelek, azt a tenyt nezve, hogy nem is a kerdesre valaszoltal."

Én vagyok az első hozzászóló is, ha nem tűnt volna fel a % alapján.

2011. júl. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De, nagyon is feltunt, de akkor sem a kerdesre valaszoltal, reven, hogy ezeket a konyveket ismerem, a szerzok neveivel egyutt, a kerdes arra vonatkozott, honnan lehetett volna leolteni, amire azonban nem valaszoltal. Nem akarlak legyozni vitaban, mert tudok anelkul is aludni, igy reszemrol lezartam.
2011. júl. 25. 20:44
 10/11 Silber ***** válasza:

"De, nagyon is feltunt, de akkor sem a kerdesre valaszoltal, reven, hogy ezeket a konyveket ismerem, a szerzok neveivel egyutt, a kerdes arra vonatkozott, honnan lehetett volna leolteni, amire azonban nem valaszoltal."


Kérlek... Aluldefiniált volt az információs halmaz. Nekem ezt honnan kellett volna tudnom? Nem a feladatmegoldó (válaszoló) hibája.

2011. júl. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!