Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mit jelent a függvényeknél az...

Mit jelent a függvényeknél az f (x)?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy mondjuk f(x)=x+3, ezt hogy kell ábrázolni. De mit jelent az f(x) meg g(x) ?
2011. aug. 18. 20:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Direkt nem hoztam be direktben a halmazokat, hogy honnan hova, illetve hogy az értelmezési tartomány nem feltétlenül fedi le az alaphalmazt. Nyílván nincs olyan pár, aminek nincs második tagja, az az x, amihez nincs rendelve y, nem eleme a reláció értelmezési tartományának.

De gondoltam ezt még talán megérti a kérdező, a tiéd viszont csak bonyolítás.

2011. aug. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
9%
Ki szavazta le az én válaszomat?? Komolyan mondom ti itt írjátok a sok túlbonyolított idiótaságaitokat aminek az égvilágon semmi értelme és gyanítom, hogy a kérdezőt is hidegen hagyja és van pofátok itt lepontozgatni?! Marhák...
2011. aug. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerinted ez a válasz hasznos.


Ez a válasz 79%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 08-18 20:47


Én voltam az egyik "túlbonyolító" ember. És nem értem, honnan gondolod, hogy csak azok pontoznak, akik válaszolnak is egy kérdésre, a válaszod jó volt, de ebből most csak az jött le, hogy egy hisztis idióta vagy.

2011. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Tom Benko ***** válasza:
Inkább pontosítás.
2011. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 15:30


Ne haragudj, nem kérdeztelek. Ha nem te voltál, akkor nyilván nem is kellett volna válaszolnod, fogalmam sincs minek kell magadra venni olyasmit, amit nem tettél meg... :/ Ne üsd bele semmibe az orrod, sokkal nyugodtabb leszel. Ha jól sejtem te vagy az a másik 69%-os is ennél a kérdésnél, aki egy másik válaszolóval is vitázik... Csak tudnám mire jó ez neked... Képes vagy engem is sértegetni úgy, hogy hozzád nem is szóltam. Direkt keresed a konfliktusokat. Szánalmas.

2011. aug. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha lenne agyad, tudnád, hogy de, nekem is írtad a hülyeségeidt. Most meg ahelyett, hogy beismernéd, igen, nem gondoltam végig, TÉNYLEG lehetséges, hogy mondjuk ismeretlen, ide nem írkáló emberek pontozták le a válaszomat, és bocs hogy beszóltam nektek, nekemesel. Aztán még hülyeségeket is irogatsz. Aztán még én vagyok a szánalmas. Ehhez csak gratulálni tudok, remélem boldog vagy az életben a kommunikációs nehézségeid ellenére is.
2011. aug. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!