Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Gondoltál már erre? Szerinted...

Gondoltál már erre? Szerinted jó lenne?

Figyelt kérdés

Hogy milyen jó lett volna ha te válogatod össze születésed előtt ,hogy milyen géneket örökölj?

Beállíthattad volna magadon a külső és belső tulajdonságokat.


2011. szept. 5. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel az emberek 80% -ának már egy igazolványkérő lap is nagy feladat, így szekeptikus lennék ezzel a dologgal és főleg az eredményével kapcsolatban
2011. szept. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Simán a génekkel nem sokra mennék, ahhoz a környezetet is ahová születek meg kéne előre határozni.


Én a természetben jobban bízom, mint magamban így nem szeretnék én egy génkoktélt összeállítani.


Ott vannak a kapcsolt gének meg miegymás, lehet hatalmas kárt okoznék.

2011. szept. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Nesze neked Alain Delon... :DD
2011. szept. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Alain Delon saját magát határozta előre meg? :D
2011. szept. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen vicc... :D

Spermabank, nő dokinak: gyerekemnek legyen Alain Delon szeme, Tarzan izma, stb. Sperma beültetés, nőt altatják, doki lehúzza a gatyáját - Nesze neked Alain Delon... :DDD

2011. szept. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Génekkel nem piszkálnék, mert nem tudom, hogy mi mire jó, és mivel jár a módosítása/cseréje azon kívül, amit szeretnék.


Ha tulajdonságokat válogathattam volna össze és azokhoz idomulnának a génjeim, hogy optimális legyen az élet szempontjából, az már jobban tetszene.

2011. szept. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg vagyok elégedve a génjeimmel. Semmim se fáj, egészséges vagyok, nem húztak még fogat. Talán ha még jobb fogaim lehetnének, az jó lenne. Sikeres vagyok, gazdag, nem vagyok elhízva. Elégedett vagyok, kár, hogy sokan mások nem.
2011. szept. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 valaki234 ***** válasza:
Ez olyan, mint a programozás. Ha érted, hogy pontosan mit is csinálsz, akkor elérheted, amit akarsz. De ha nem értesz hozzá, akkor inkább ne kutyulj bele, mert elronthatod (és erre a gének esetében elég jó az esélyed).
2011. szept. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!