Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi volt az ősrobbanás előtt?

Mi volt az ősrobbanás előtt?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek. Titeket nem foglalkoztat az a téma, hogy mi volt az ősrobbanás előtt? Nyilván volt valami akkor is, amire még van magyarázat is. Arra lennék kíváncsi, hogy ,,meddig tudunk visszamenni" az időben. Tehát tudjuk h mi volt nagyonrégen, de előtte is volt valami. És az a valami hogyan lett? Csak volt egy ,,semmi"? A semmi is valami. : D


Remélem nem voltam túl bonyolult.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.


2011. szept. 11. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Fogadjunk most láttad a Discovery-n.Amúgy Hawking professzor elmagyarázta elég jól.
2011. szept. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dellfil ***** válasza:
82%

Honnan veszed, hogy volt "előtt"? Amíg nincs téridő, nincs értelme a hol, és mikor kérdéseknek. :D


dellfil

2011. szept. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Komolyan most volt a Discoveryn? :| Akkor erről lemaradtam. Pedig nagyon érdekel a téma. Na mindegy, remélem valamikor ismétlik, majd akkor megnézem. :)
2011. szept. 11. 17:38
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

torrentkereso.hu/torrent/curiosity-s01e01-hungarian-pdtv-xvid-lbas-torrent-1208726.html


Bocs, hogy ilyen későn irok, csak windows-t telepítettem :D

2011. szept. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Stewie és Brian visszautaztak az időben véletlenül, még az ősrobbanás előtti időbe. Akkor még csak a Semmi létezett a maga fehérségében. Mivel nem volt tér-idő kontinuum, Stewie időgépe sem működött rendesen. Túl kellett töltenie, hogy visszautazhassanak, és gyakorlatilag ez volt a Nagy Bumm.
2011. szept. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ma a tudomány úgy gondolja, hogy az ősrobbanást két nagy membrán összeütközése okozta, egyetlen ponton.

De erre még nincs bizonyíték.


Viszont lehetséges az is, hogy a robbanás nem egyetlen pontból indult ki, hanem nagyobb területről. Ebben az esetben valamit megőrizhetett az ősrobbanás előtti állapotokról is - és ezt a háttérsugárzás méréséből tudhatjuk meg.

2011. szept. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem az univerzum végtelenszer húzódik és roskad össze és rajtunk kívül léteznek más univerzumok is.
2011. szept. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
43%

én láttam a discoveryn és elég jól el lett magyarázva :D

szóval ha nem láttad,a lényeg az h eszerint az ősrobbanás előtt a nem nagy semmi volt,hanem egy apró fekete lyuk.ekkor még nem volt se idő,se tér.ezután megtörtént az ősrobbanás ,amit SEMMI nem idézett elő :D csak úgy jött.és az univerzum egyre tágul ,létrejöttek az univerzumok a bolygók,csillagok, stb.

2011. szept. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha annyira erdekel az a kerdes, akkor tudhatnád, hogy olyanok sem tudnak "AZ ELŐTTI" időről beszelni, akik erre tettek fel az eletüket.

Miből gondolotad, hogy itt bárkitől is választ kaphatsz?

2012. febr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!