Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Előre láthatólag milyen lesz...

Előre láthatólag milyen lesz a telünk s meddig fog tartani?

Figyelt kérdés

Ha valakinek esetleg meglenne a nagy időjárás jelentő bácsika előrejelzése lenne szíves elárúlni milyne is lesz s telünk.

Tűzelőanyag felkészülés miatt jó lenne tudni még is mennyit vesgyen az ember, ha más nem belakalkulálni a eddigi véleménybe.

Választ előre is köszönöm.


2011. szept. 23. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Előreláthatólag pont olyan, mint az eddigiek. Azt meg ugye nem gondoltad komolyan, hogy ennél pontosabban meg lehet mondani...
2011. szept. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 tetro ***** válasza:
2011. szept. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
az őszünk enyhe lesz meg a telünk is!(tehát hó nem nagyon lesz és sokszor kora tavaszi idő lesz) viszont tavasszal pár hétig hidegebb lesz az átlagnál.
2011. szept. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hideg lesz és márciusig fog tartani.
2011. szept. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom hogy most enyhébb telünk lesz, tehát hó nem nagyon lesz legalább is annyi tuti nem amennyi legutóbb volt. Persze hideg azért lesz szóval tankolj fel a tüzelőanyaggal rendesen, nem árt ha van kéznél:) Mi amióta átálltunk a fafűtésre kb 5 éve akkor már mindig be kellett gyújtani szeptember közepe felé, de eddig még csak fel van hasogatva a fa, kazánhoz nem nyúltunk szerencsére :) Remélem Októberig még nem lesz rá szükség, mert csak Januárig elég a fa :(
2011. szept. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Éa utána mi lesz?
2011. szept. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem hosszú telem lesz mert drága a fűtés és spórolok ahol tudok.

Okt-Májusig kell tüzelni nagyjából.

Nekem gázkonvektorom van de lényegébe az utcát fűtöm télen vele :( eszméletlen gazdaságtalan pocsékló vmi, de másra akkoriba nem telt most meg még úgysem.

2011. szept. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nos, a tél hideg lesz, és egészen tavaszig fog tartani.
2011. szept. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"az őszünk enyhe lesz meg a telünk is!(tehát hó nem nagyon lesz és sokszor kora tavaszi idő lesz) viszont tavasszal pár hétig hidegebb lesz az átlagnál."


én is így tippelek, az utóbbi években mintha mindig később kezdődne a tél. Mondjuk karácsony, vagy szilveszter körül kezdődik, és késő tavaszig tart, és tavasz közepén mindig van egy ilyen váratlan lehűlés.

2011. szept. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, mi novemberben sem fűtöttünk tavaly, igaz, az egy kis társasházi lakás volt, alattunk laktak, ők fűtöttek, de mellettünk pl. nem... Ja és a lakást is nagyon sütötte a nap.


Idén viszont családi házban kezdjük a telet, előre rosszul vagyok a gázszámla gondolatára.

2011. szept. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!