Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Biokémiailag nézve egy ember...

Biokémiailag nézve egy ember lehet szerelmes egy képregény/manga hősbe?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
igen. biokémiailag a szerelem nem egy nagy dolog. :P
2011. nov. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ja de aztán ne várj tőle gyerekeket :)
2011. nov. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiságból kérdem:D
2011. nov. 22. 15:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Sokan a kocsijukba, hangszerükbe, stb. vannak beleesve, megszemélyesítik, becézik, hiányolják, stb. :)
2011. nov. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem pszichológiai zavara van az ilyen embernek. Ismerek olyanokat, akik totál bele vannak zúgva filmes karakterekbe, elhiszik, hogy valóság... Nem normális szerintem.

Van egy csaj, akinek barátnője van, rendes párkapcsolatban, de azt képzelik, vagy csak eljátszák, nem tudom, hogy egy tévésorozatból két pasik, akik ugyan heterók, de azt játszák, hogy melegek, és egymást döngölik. Tehát két nő miközben egymással van, azt képzeli, hogy két meleg pasi, akik egymás seggében matatnak... Nekem ez már sok.

2011. nov. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
20%
Nem, szerintem nem lehet szerelmes senki egy nem valós, vagy nem élőben látott személybe. A szerelemnek szerintem kb 50%-át a feromonok adják. Az nem szerelem, ami a másik kémiai kipárolgásainak illatához nem tud vonzódni. Az lehet intellektuális vonzalom, épp úgy, mint a hangszeredhez, de mivel az élővilágban a szerelem célja a SZAPORODÁS, ezért feltétlen kell, mint kritérium a szerelemhez az a szexuális vonzalom, ami nem fantáziavilágon, hanem a másik SZAGÁN is nyugszik. Nyamm nyamm....
2011. nov. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Előző:

Az emberi feromonok kimutatása egyelőre sikertelen volt.

Bár rengeteg állatfajtánál kimutattunk feromonokat, nálunk embereknél még nem találtunk.


Amit a sárkányfű árusok próbálnak eladni neked feromonparfüm és egyéb néven az egyszerű átverés.

2011. nov. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ó, nem értek én a feromon parfümökhöz, de az állatokhoz sem nagyon, viszont az tuti biztos, hogy folyton szaglászom a páromat, és volt már olyan fiú, akivel kapcsolatban minden stimmelt volna, de az illata számomra kellemetlen volt. És NEM az izzadságra gondolok, hanem valami teljesen másra. És nem is arra, hogy nem mosta volna a ruháit!

Nevezhetnénk nem csak feromonnak hanem akárminek is, de hogy valami van, ami erősen összefügg a szexuális vonzalommal az tuti biztos.


Jah, a mai világban minden pacsuli elnyomja, meg a dohányosoknak amúgy sem olyan érzékeny már a szaglása, hogy ilyesmi alapján tájékozódjanak, de én megvagyok róla győződve, hogy ez egy olyan rejtett jel, amit szintén figyelembe kell venni párválasztásnál. És a szagok mik, ha nem kémiai anyagok elillanásai, amit mi az orrunkkal érzékelünk.

2011. nov. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Természetesen létezik olyan asszociáció az agyunkban bizonyos szagok és érzések közt, amik szexuális vagy szerelmes indulatokat ébresztenek, de ezek nem feromonok (vagy ha vannak olyanok, amik igen, akkor legalábbis ezt eddig nem sikerült eddig kimutatnunk).
2011. nov. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!