Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha két fekete lyuk találkozik...

1Roberto1 kérdése:

Ha két fekete lyuk találkozik akkor egyesülnek vagy nem?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, természetesen ez elmélet mert hát vazeg nem tudjuk még, hogy ha a fekete lyuk nem tűnik el soha szóval az űrben kering és ráadásul ha jön egy másik fekete lyuk akkor egyesül vele amitől nagyobb lesz, szóval ha ez így haladna folyamatosan akkor egy idő után egy nagy fekete lyuk lenne az egész univerzum és így önmagát szívja be vagy valami és megszületik egy újabb univerzum persze szerintem hülyeség de ez jutott így hirtelen eszembe a másik lehetőség az hogy a fekete lyuk nem egyesül a másikkal vagy egy idő után megszűnik létezni mert hát eltűnik az energiája gondolom, hát mi a véleményetek kösz hogy elolvastad : D
2011. dec. 1. 00:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

miből gondolod hogy a fekete-lyuk nem vákuum? még a csillagászok se tudják mi az.


Miéért gondolod, hogy az atomok között levő üres tér nem vákuumos-tér. hisz minden atom egy zárt elektromos erővel határolt s ha több atom alkot egy anyagot akkor bizony ott az atomok között kimarad egy üres-tér amiben kialakulhat vákuum.


Miből gondolod azt olyan határozottan hogy a valóságunk szilárd összefüggő és teljesen zárt? Vegyük pl az emberi testet. látszólag zárt a böröd feszine, mert bizony minden sejted atomok épitik fel és mint előbb irtam az atomok között átjárók vannak amin én úgy nyúltam be a csak kezem energia rajzolatába, mintha soha nem is lett volna összefüggő, mint ahogy a valóságban láttam. de ilyen volt a vas kapu, az ablaküveg a beton fal, de még a földünk szilárd kérge is.szóval a valóság simasága összefüggő alakja tulajdonképpen illúzió.


egyébként bocsi hogy olyat válaszoltam ami normál esetben nem érthető... de nekem volt másféle" tapasztalatom is

2011. dec. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"miből gondolod hogy a fekete-lyuk nem vákuum? még a csillagászok se tudják mi az."

De azért elég jól ki lehet következtetni, nem gondolod?

A fekete lyuk középpontja egészen biztosan nem vákuum - hanem a világ legsűrűbb anyaga.

Körülötte elvileg lehetne vákuum - persze csak akkor, ha a lyuk éppen nem eszik semmit. Különben potyog az anyag.


"Miéért gondolod, hogy az atomok között levő üres tér nem vákuumos-tér. hisz minden atom egy zárt elektromos erővel határolt s ha több atom alkot egy anyagot"

Azért, mert egy atom nem fix méretű, hanem ún. eloszlása van. Ez azt jelenti, hogy az alkotórészei több helyen is feltűnhetnek, különböző valószínűségekkel.

Ez igaz az atomok közötti térre is - bár én inkább az atomon belüli térről beszéltem.


"Miből gondolod azt olyan határozottan hogy a valóságunk szilárd összefüggő és teljesen zárt?"

Én inkább úgy gondolnám, hogy egy nagy erőkkel rögzített, dinamikus rendszer.


"az atomok között átjárók vannak amin én úgy nyúltam be a csak kezem energia rajzolatába, mintha soha nem is lett volna összefüggő, mint ahogy a valóságban láttam."

Ezt talán hagyjuk. Írd meg az ezoterika rovatban.


"de ilyen volt a vas kapu, az ablaküveg a beton fal, de még a földünk szilárd kérge is.szóval a valóság simasága összefüggő alakja tulajdonképpen illúzió."

Annyiban igen, hogy sok minden simán átmegy az atomon.

De sok minden meg nem megy át.

Üres térről akkor beszélhetsz, ha minden átmegy, kivétel nélkül.

2011. dec. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Roberto ahogy irtad-- Annyiban igen, hogy sok minden simán átmegy az atomon.--

Nem az atomon át gondoltam, hanem az atomok között feltételeztem. az hogy egy valamiféle fazonként" áthatolni voltam képes bármin--az nem tartozik az EZO-sokhoz csak ez elektro-fizikához.


az igaz, hogy ez addig nem írtam le, de igyekeztem pótolni, majd elgondolkodnak rajta az illetékesek--

nézd meg a leveled..

2011. dec. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyesülnek. Forrás: Hawking-Einstein álma és egyéb írások
2011. dec. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
25%

Nagyon sok fizikusi elmélet van az atomokkal kapcsolatban, a világegyetemünkkel kapcsolatban is mit a keletkezése, vagy a tágulás, a fekete-lyukak, a fekete-anyag, a

fekete- energia, de valójában ma is éles viták vannak a különböző elméletek terén.


Ahogy én tapasztaltam a valóságunkat itt a Földön, (a kozmosz többi alkotója se más)bár szilárdnak, megfoghatónak érzékeljük az anyagi valóságunkat, de valójában csak illúzió. Egyetlen szilárd van benne esetleg" az isteni porszemcse az atomokban.A többi, nem több, mint feszültség, elektromos töltések és annak gyenge vagy erős kisugárzása adja azt az érzetet,hogy a vaskapu szilárd, kemény.


Az emberi testünk szintén atomoknak halmaza, illúzió csupán. De az hogy elmozdulni, gondolkodni, élni vagyunk képesek, ezt az illúzió anyaghalmazt (sejtkupacot) átszövi két nagy energia hálózat. A negatív töltésű szabadon, és egy pozitív töltésű vezetékben. Az egyiken születik a gondolat, a másik pedig végre hajtja, mozdítja az izmokat. Hasonlóan működik a testben ez a két energia hálózat, mint egy elektromos-mágneses- rezgőkör.


A természet ismétli önmagát hasonló szabályok vannak jelen a kozmoszban is. A galaxisok közepe lehet egy fekete lyuk amely minden beszippant.


De épp így lehet két galaxis, vagy két vagy több bolygó, vagy naprendszer között is. Csak akkor egyesülhet a köztük keletkezett vákuum, ha az egyik elektromosan zárt tér megközelítené a másikat.


Nem valószínű, hogy amit elnyelni képes egy ilyen vákuum az megsemmisülne inkább az valószínűbb, hogy a univerzum egy másik Terébe száguldana át. Hasonlóan az örvények hatásával akár víz vagy légörvényre gondolok.


De ha a természet ismétli önmagát akkor bizony lehet két univerzumi buboréknak összekötő csatornája is. Gondolok itt az atomok kacsolódására a valóságunkban.


Fekete energiát is emlegetnek-- az speciel itt van a földünkben is, annak köszönhetjük a gravitációs erőt, de mint tóba dobott kő kisugárzik, hullámokat alkotva, s mint plazma öleli a Földünket. Tele van hatalmas energiával.


De fekete energia az egyik lélek energiánk is, amely az idegszálakban fut. A másik fehér energia, amíg élünk aranysárga. Ez az energia mindenen áthatolni képes, ezen vannak a gondolati feszültségek. Testen kívül átlépni képes a fénysebességet tudatosan.

2011. dec. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!