Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hisztek a lélekvándorlásban,...

Hisztek a lélekvándorlásban, és a z angyalokban, mint pl: örangyal?

Figyelt kérdés
és ha igen akkor miért?van ezzel kapcsolatban történetetek.
2009. máj. 17. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2009. máj. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Lélek vándorlás=Igen... Nem tudom... nekem ez a szimpatikus... Hittanról is kicsaptak azért mert elkezdtem vitázni a pappal, hogy van lélekvándorlás...xD

őrangyal=nem

2009. máj. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én semmi ilyesmiben nem hiszek.
2009. máj. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Hiszek a lélekvándorlásban, angyalokban, őrangyalban is. Az angyalokat anyagtalan tudatoknak képzelem el. Tapasztalatom is van az anygyalokkal kapcsolatban, mindig segítenek. [link]

Esetleg nézd meg ezt, a címe: Gyermekem Születésnapjára.

2009. máj. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
nem
2009. máj. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
60%
Én hiszek az Angyalokban. És remélem holnap megsegítenek engem a kórházban, ugyanis egy fontos kivizsgálásra megyek.
2009. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én abban hiszek hogy mindenkinek van egy Istene. Aki vigyázrá, óvja, vagy éppenséggel bünteti ha olyasmit tesz amit nem kellett volna. A lélekvándorlásban is hiszek, olyan formában, hogy ha meghal valaki, akkor mintha aludna és nem érzékeli a lélek az időt, valamikor véletlen szerűen emberi alakban jön a világra. Elvégre nagyon hasonlóak az emberek.
2009. máj. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Pár történetet hallottam már amikor valaki életveszélyes helyzetbe került és hirtelen egy láthatatlan kész megfogta és elrántotta onnan. Ilyenkor egy őrangyal vigyáz rád. Mindenkinek van sajátja. Amikor senki sincs otthon és érzed, hogy nem vagy egyedül de mégsem félsz az azért van mert az angyalod vigyáz rád. A gyerekek 3-4 évig képesek látni őket.
2010. márc. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindkettőben igen, természetesen.
2010. máj. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!