Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogy lehetne egyszerűen...

Selender kérdése:

Hogy lehetne egyszerűen megjegyezni a különböző növények nemzedékváltakozását?

Figyelt kérdés
Már sokszor megtanultam nagyjából, de sose tudtam igazán jól megjegyezni... tudnátok valami egyszerű módszert arra, hogyan lehetne egy életre megjegyezni? Biológia OKTV és emelt érettségi előtt állok, és nem ártana ez a tudás... a biosz ezen része nagyon kifog rajtam.
2011. dec. 31. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
megzenésítve bemagolni?
2012. jan. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én válaszommal nem fogsz sokat érni, de az valójában egy egységes rendszer. Tanulás közben egyszer majd jön egy isteni szikra, és megérted, utána már könnyebb lesz. Ez az isteni szikra van, akinek középiskolában megjön, másoknak csak az egyetemen. Nekem kb. másodévben, növényrendszertan gyakorlat kellős közepén kattant a helyére az összes fogaskerék, addig én is csak bifláztam, próbáltam értelmezni, kevés reménnyel.

(Hidd el, a gombák rosszabbak. Sokkal.)

2012. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát igen ez a szikra lehet fog jönni, mert sok más témánál is segített már.


hát igen a gombák se jók, vannak extra dolgok ott is.. főleg ha csak arra gondolok hogy ott lehet több mint két nem is...

2012. jan. 1. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!