Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van még valaki aki kételkedik...

Van még valaki aki kételkedik a Holdra szállásban?

Figyelt kérdés
Én elhiszem, hogy megtörtént, csak kíváncsi vagyok vannak-e olyanok akik nem és hogy mi az érvük ezzel kapcsolatban.

2012. jan. 6. 11:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%
A kételkedők nagy része nem a holdraszállást kérdőjelezi meg, hanem az ott készült felvételek eredetiségét. Azt értem ezalatt, hogy a holdraszálláskor készült felvételek nagy valószínűséggel a Földön készültek, de ettől még tényleg jártak a Holdon.
2012. jan. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
Én kételkedtem, de aztán úgy gondoltam hogy attól nem lesz több pénzem úgy hogy most már lesz@rom.
2012. jan. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Arra nagyon kíváncsi lennék, miért gondolja azt bárki is, hogy az ott készült felvételek nem eredetiek.
2012. jan. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
75%
Természetesen nem az összes felvétel volt szvsz hamis, hanem pl. azok, melyeket élőben közvetítettek. Természetesen számos más felvétel (képet, videót) is készült ami tényleg ott fenn jött létre.
2012. jan. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

én abban kételkedem, hogy az életünk valódi. nehéz elhinni :D

de a technika mai állását elnézve, furcsa lenne, ha még nem jártak volna ott..

2012. jan. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy a holdraszállás kamu azt már az Állítólagban is megcáfolták szóval lejárt lemez.
2012. jan. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
És ha voltak ott akkor miért kellett volna képeket hamisítani?
2012. jan. 6. 20:13
 8/26 anonim ***** válasza:
75%
Nem cáfolták meg, 5 állitás volt asszem és a nagyrészét igaznak nyilvánitották. Nos az új magas minőségű felvételek nekem is elég gyanúsak...
2012. jan. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Én csak azt kérdem, miért nem voltak ott az Apollo 17 óta?

G.

2012. jan. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

"Én csak azt kérdem, miért nem voltak ott az Apollo 17 óta? "


A pénz miatt. Mi másért?

2012. jan. 6. 21:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!