Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Megvalósítható e a Stra Wars...

Megvalósítható e a Stra Wars Bajlós Árnyakban szereplő Versenyfogat. Ha igen, mien elmélet alapján?


2012. jan. 20. 03:04
 1/5 anonim ***** válasza:
ezeknek a fogatoknak része az antigravitációs lebegő bigyó, amire semmilyen 5lete nincs jelenleg az embereknek, úgy tudom. (tehát hogy bármilyen felszín felett lebegni tudjon) Max valami fake dolgot lehetne kitalálni, ami lefelé fújná ki a levegőt vagy ilyesmi, de ez nem volna túl hatékony.
2012. jan. 20. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
" semmilyen 5lete nincs jelenleg az embereknek, úgy tudom" rosszul tudod. Az antigravitációs hajtóművek már régen készen vannak. Csak titkos bázisokon dugdossák őket. Már 45 ben a nácik is kisérleteztek hasonló hajtóművekkel és a föld felett lebegett a gépük úgy 1-2 m magasan. Nem hiszem, hogy több mint 50 év alatt nem fejlesztették tovább + 47 ben a Roswell mellet lezuhant gépből is nyerhettek ki technológiát az elmúlt években....Csak nem éri meg elővenni ezen járműveket mert a jelenlegi légi ipar tönkremenne és milliók lennének munkanélküliek!
2012. jan. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:


------> Ezotéria


Szia!

2012. jan. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem a lifterre gondolsz és a Biefeld–Brown-effektusra? Azt az elején valóban antigravitációnak vélték, még a kitalálója is, de nagyobb tömegnél nem működött. Aztán kiderült mi is lebegteti igazából. Itt egy cikk róla [link]
2012. jan. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Légpárnákkal meg lehetne szerintem oldani a lebegést , 400 - 500 km / óránál már magátol is fog .
2012. jan. 20. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!