Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van ennek valami oka?

Van ennek valami oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szoktam álmodni, elég sűrűn

de valójában nem ez zavar, hanem az, nem álmodok konkrétan semmi,t egy fekete kép van, sötétséget látok, és halkról-iszonyatosan elkezd valami sípolni, nem lehet kibirni, nagyon rossz mert annyira sípol, hogy majdnem szétrobban a fejem, és mikor felkeltem, annyira megvoltam ijedve, hogy a hasamon feküdtem, nem vettem levegőt, de olyan volt mint ha nagyon mély levegőket vennék nagyon gyorsan, annyira "lihegtem"

ez miért van?

a másik az, hogy én mikor álmodok, bármikor meg tudom változatni az álmomat, amire akarom, csak amikor történik az álom, nagy ritkán jut eszembe megváltoztatni, mert nem figyelek rá, hanem az álomra

3. Amikor álmodok, és mikor tudom, hogy rosszat álmodok bármikor fel tudok kelni az álmomból! csak annyit teszek, hogy ha tudom rossz álom lessz, tudatosan megrázom magam párszor, és fent vagyok, eleinte nagyon nehéznek érzem magam, de 3. 4. próbálkozásra mindig sikerül magam felkeltenem. kérlek segítsetek


2012. márc. 18. 00:57
 1/1 anonim ***** válasza:

"elkezd valami sípolni, nem lehet kibirni, nagyon rossz mert annyira sípol, hogy majdnem szétrobban a fejem"


Ez nem álom. Beceneve "felrobbanó fej szindróma". Általában ágyúlövés vagy robbanás szokott lenni, nálad sípszó. Nincs ismert kezelésmód, majd elmúlik egyszer.


"mikor álmodok, bármikor meg tudom változatni az álmomat"


Örülj neki, ilyenkor nagyon érdekes dolgokat lehet csinálni. Velem is megtörténik időnként.


"Amikor álmodok, és mikor tudom, hogy rosszat álmodok bármikor fel tudok kelni az álmomból!"


Mindenki így van ezzel. "Ez csak egy álom!", kiáltja, és felébred. Bár akkor már célszerűbb átalakítani az álmot valami jóra.

2012. márc. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!