Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az energia és cukor mentes...

Az energia és cukor mentes üdítőről mi a véleményetek? Én arra az olcsóra gondolok. Abból meg szoktam inni 3litert is. Vizet nem sokat iszok. Káros ez? Azt hallottam ez nem hízlal. Igaz hogy szénsavas, de cukor mentes.

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Ezek az üdítőitalok is édesítve vannak, csak az édesítőszerek károsabbak mint a cukor. A legtöbbből meg is van határozva, hogy max. mennyit a napi adag. Úgy gondolom a 3 literrel ez simán átléped.

Szerintem még mindíg jobb lenne (ha a vizet nem szereted) ha pl. almalével, vagy más gyümölcslével ízesített vizet innál.

2009. jún. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
azt hogy egy pancs. ezek az édesítők rosszabbak a cukornál. ugyanúgy hízlal, a gyomornak sem tesz jót. annak a sok vacaknak a lebontása megterheli a májat. de ha ráírja agyártó, hogy cukormentes mindenki veszi ész nélkül...jellemző
2009. jún. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az üdítőitalok nagy részét be lehetne tiltani.
2009. jún. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat.Nagyon hasznos volt számomra mindegyik,és abba is fogom hagyni.Maradok a víznél,és a zöld teánál.Az biztos nem káros.
2009. jún. 20. 10:04
 5/5 anonim válasza:
100%
Egyszer az életdben próbáld ki a Cocaine energia italt:)na az tényleg hat..fél nap nem tudsz majd nyugton maradni;) De szerintem inkább marad a víznél:)
2009. jún. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!