Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért van mindenki úgy bezsong...

Miért van mindenki úgy bezsongva az ufoktól? Nem tök mindegy hogy jönnek-e vagy sem?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sem ufóktól, sem usóktól, sem ezek utasaitól nem vagyok bezsongva. Szóval nincs mindenki. Én csak szomorú vagyok az EZO rovatot látva. Mérhetetlenül sok ostobaságot lehet ott olvasni ufókról (s még azt sem tudják, hogy az egy szerkezet és nem élőlény), reptoidokról, szellemekről, görényemberekről, vámpírokról stb.)
2012. ápr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 2xSü ***** válasza:
100%

1. Az ember fél az ismeretlentől. Annyira, hogy ha nincs tudása róla, akkor inkább létrehoz egy áltudást, hogy csillapítsa a félelmét. (És hisz is benne.)


2. Ha jönnek az űrlények és leigázzák a földet / elhozzák a tudást, akkor lehet, hogy nem kell holnap elmenni dolgozni, nem kell feladni a csekkeket sem. (Az emberek várják az olyan nagy jelentőségű eseményeket, amelyek mellett az ő jelenlegi problémáik semminek számítanak.)


3. Az emberek várják, hogy valami jelentős dolog történjen, aminek ők is részesei, ha más nem tanúi lesznek.


Mindezekre ráerősít néhány félreértés, néhány tréfa, néhány csaló meg azért pár olyan jelenség, amire nem tudunk elfogadható magyarázatot adni. Az emberi fantázia meg határtalan…

2012. ápr. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2xSü, teljesen egyetértek, nagyon rátapintottál.
2012. ápr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom és teljes mértékben egyet értek veletek. Köszönöm a válaszokat. :))
2012. ápr. 26. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!