Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Érdekes kémiai témák! Tudtok...

Safi kérdése:

Érdekes kémiai témák! Tudtok ilyeneket?

Figyelt kérdés
Kémiából kell egy prezentációt készítenem, de nem tudok érdekes témát! Ez azért fontos hogy legyen egy ötösöm kémiából, de ehhez az kell hogy az osztály ne unja szét magát közben. ( 9. osztályos vagyok) Előre is köszi!

2012. máj. 19. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit tanultok 9.-ben, és nem is nagyon tudok érdekes kémiai témát... nem is tudom miért írok XD

pl gumigyártás, üveggyártás, gyógyszerek köréből lehetne esetleg, vagy valahogy bioszba átvezetni a dolgokat, ha az jobban érdekel. Pl állatok illatanyagai

2012. máj. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Radioaktivitás; a pH jelentősége az élővilágban; Atommodellek Démokrisztól Heisenbergig stb. (utóbbinál jegyezd meg: Démokritosz, Arisztotelész, Dalton, Thomson, Rutherford, Bohr, Chadwick, Heisenberg és Schrödinger érdemeit, felfedezéseit)
2012. máj. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2012. máj. 20. 10:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Írhatnál az egyensúlyi állapot befolyásolásáról,fémkristályok rácsairól,galvánelemek működéséről is akár.
2012. máj. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!