Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Testszőret terén kik vezetnek?...

Testszőret terén kik vezetnek? Antroplógiai vizsgálatok mit mutatnak ha egyáltalán vizsgálja az ilyesmit?

Figyelt kérdés

1.Melyik embertípus a legszőrösebb? Melyik népcsoport?

Van erre kimutatás?

2,És melyik a "lekopaszabb"? Akiken természetüknél fogva nem nő szőr.

3,Mi célt szolgál a testszörzet?

Én azt hittem,hogy az ausztrél őslakók nagyon szörösek, de azt olvasta,hogy igazából az európaiak és a negridek között heyezednek el.



2012. jún. 20. 18:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírásért.
2012. jún. 20. 18:55
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A szőrzet fő feladata a test melegen tartása. Ebből következik, hogy valaki minél hidegebb helyen lakik, annál több a szőrzete.
2012. jún. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyeteln embertípusnak, rassznak sincs annyi testszőrzete,hogy melegen tartsa.

Lásd eszkimók/inuitok.

Jó persze ők távol-keleti leszármazottak. valhol viszont azt hallottam,hogy a mongolredő is a hideg miatt alakult ki. (Csak fúrcsa,hogy Észak-Európában nem)

2012. jún. 20. 19:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, nem ez fogja őket melegen tartani, de nem mindegy hogy telesen kopasz vagy ilyen: [link]

Azért a skandinávok is elég szőrösek, csak mivel ők főleg szőkék, annyira nem látszik rajtuk, valamint a lányok azért szoktak borotválkozni. De például az angol nők nem kopaszbarackok.

2012. jún. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A norvégokat említettük, de a szerbek is elég szőrösek, a nők gyakran bajuszt is növesztenek.
2013. szept. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!