Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mennyi igazság lehet ebben a...

Mennyi igazság lehet ebben a Mars közelségről szóló üzenetben?

Figyelt kérdés

Bárhol leszel 2009 augusztus 27-én éjfélkor, 0 óra 30-kor pillants fel az égre.

Két holdat fogsz látni. A Mars fog a legszebben fényleni. és olyan lesz, mint a telihold.

A Mars 34,65 millió mérföldre lesz a földtől.

Ilyen esemény legközelebb 2287-ben lesz.


2009. júl. 8. 01:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfigyelted, akkor ez kb 2 évente körbemegy a neten. Ha friss netes vagy, akkor majd megkapod 2011-ben is. Akkor is kamu lesz.
2009. júl. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, sőt a Szaturnusz holdjai is földközeli pályára állnak. Úgyhogy a holdak mellett újabb holdak lesznek.


Csak kicsit kellene gondolkodni, hogy milyen hatással lenne a földi gravitációra az, ha egy Mars-méretű bolygó annyira megközelítené a Földet, hogy Hold-méretűnek látszódjon!!!

Csak kis gondolkodás, és rájössz: mekkora hoaxot fogtál.


Persze tudom, hogy azért augusztus 27-én éjjel fogod az eget vizslatni ;)

2009. júl. 8. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt le van írva ugyanez részletesen, az üzenetnek nem sok igazságtartalma van...

2009. júl. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ó ezt az iwiw-en én is megkaptam, de szerintem ha igaz lenne akkor az újságok is megírnák(pár éve volt is ilyen)
2009. júl. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó pár éve igaz volt, csak azt felejtették ki az üzenetből, hogy egy hetvenszeres nagyítású csillagásztávcsővel (ami egyébként nem egy nagy cucc, lelkes amatőrök ennél komolyabbal is szaladgálnak) lesz akkora méretű a Mars, mint a telihold a zeniten...
2009. júl. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi..ezeknek a kör e-mailoknak a célja az email címek kigyűjtése és reklámra való felhasználás a célja. Ha te tovább küldöd 20 embernek és azok további 400nak akkor csak ki kell őket másolni amikor visszaér az eredeti feladóhoz. Így el is lehet adni egy reklámoztatónak a megszerzett e-mail címeket.így készül aztán a gyűlölt spam, más nevén kéretlen levél..ami aztán akkorára duzzadhat,hogy több szervert kikészít az 50 milliónyi levéltől.

Küld tovább ezt az e-mailt és a szerencse ér téged mint Dr X..y-t indiában, de ha nem akkor úgy járhatsz mint.Z..Y californiában aki már nem él, vagy segíts egy rákos beteg kislánynak azzal hogy tovább küldöd ezt hiszen 14 fillért kap minden 1-s küldésért..és sorolhatnám a mindenféle kitalált e-mail gyűjtő módszereknek.

Tömören ennyi.

2009. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
2009. júl. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Augusztus 19-én éjfélkor bárhol vagy, igyál meg hat sört, kilenc fröccsöt, fél liter vodkanarancsot és nyolc feles tequilát, majd nézz föl az égre. Két holdat fogsz látni, esetleg hármat, valamint a vodka minőségétől függően a Napot, a Marst, a Vénuszt, az ufókat és Buddhát egy unikornison.
2009. júl. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

2007-ben és 2008-ban is felröppent a hír ugyanerről, szóval várható volt most is, de ezt hívják Mars-kacsának ;)

Azon gondolkodtatok már, hogy vajon hányan fogják csalódottan az eget vizslatni egy olyan 3 óra múlva? =)

2009. aug. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
most akkor én leszek az oldal egyetlen hülyéje? legalábbis aki beismeri sztem. mert én igen kimentem megnézni xD és igen meg se fordult a fejemben hogy kamu. xD úgy álltam hozá akkor még úgyis fel vagyok kimegyek megnézem, tök buli xD...akkor én egy hülye 15 éves csaj vagyok, de legalább beismerem xD ez van...hülyék nélkül a világ is unalmas lenne xD...lehet oltani xD
2009. aug. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!