Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogyan lehet csökkenteni a...

Orsider kérdése:

Hogyan lehet csökkenteni a testmagasságom műtét nélkül, vagy van-e ilyen módszer?

Figyelt kérdés
Google a barátom , tudom , de kerestem mindenhol ilyen módszert de mást dobott ki . . . Olyan rohadt magas vagyok lány létemre és nagyon zavaró . Van egy barátom akit nem akarok lenőni , mert nagyon érzékeny vagyok erre . . . . . . :(( Segítsetek kérlek ha bármilyen műtét nélküli módszert tudtok.
2012. júl. 15. 12:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80éves korodra majd összébbmégy. Amúgy nem igazán lehet csökkenteni. Mennyi az annyi és hány évesen?
2012. júl. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nincs semmilyen módszer rá. fogadd el, mást nem tehetsz.
2012. júl. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs műtét. Amúgy a fiúk a magasabb lányokat szeretik, hosszabbak a lábaik, így esztétikailag vékonyabbnak tűnnek. Én meg magasodni szeretnék, mert csak 162 cm vagyok. De úgy nézem, hogy már így is túlnőttem anyát (158 cm) :D


Fogadd el önmagad! Ha kevés az önbizalmad, kevésbé leszel vonzó! Senki sem tökéletes, de legalább lehetsz boldog; ez a hozzáállásodtól függ ;)


18/L

2012. júl. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs semmi módszer. Persze ha alacsony vagy és magasabb szeretnél lenni lehetnek rá módszerek arra ezt csak érdekességként írom. Akkor is a pajzsmirigyed szabályozzák majd vagy valami ilyesmi, és akkor megindulhat a növésed mondjuk 16 évesen. Persze akkor sem kell arra számítani hogy 160 ról 180 cm magas leszel de jó pár centit még nőhetsz olyan 175 cmig maximum. De erről is csak ennyit tudok.
2012. júl. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csökkenteni nem nagyon, amíg össze nem mégy, mint az első válaszoló is írta, de ha még esetleg növésben vagy, akkor csökkentheted annak mértékét.
2012. júl. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Menj el vadászpilótának. A folyamatosan G hatások összébb fognak nyomni, 40 éves korodra már jó 5-10 centivel alacsonyabb leszel :)
2012. júl. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Maszek láblevágás otthon.
2012. júl. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha még elég fiatal vagy, akkor esetléeg lehet játsani a növekedési hormonnal, de csak orvosi kezelés keretében. Más módszer nincs.


Én is csak azt javasolhatom, hogy fogadd el így magad, és ha az említett fiú szeret téged, akkor ő is elfogad. Ha nem fogad el így, akkor meg nem is szeret igazán. Nem a testmagasságtól lesz valaki nagyobb vagy kisebb.

2012. júl. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13:12, nincs ilyen, hogy a fiúk a magasabb lányokat szeretik. Vannak fiúk, akik a magasabb lányokat szeretik, és vannak, akik az alacsonyabbakat. Valószínűtlennek érzem, hogy egyáltalán ne lenne olyan fiú, akinek tetszetek.
2012. júl. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na igen, de mi van akkor, ha neki meg épp az a fiú nem tetszik, akinek ő tetszik?
2012. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!