Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Missed ab műtét után meddig...

Missed ab műtét után meddig tarthat a vérzés és mennyi idő szükséges a regenerálódáshoz? Van olyan szer vagy módszer, amivel segíthetem a szervezetemet?

Figyelt kérdés
Tavaly november közepén volt egy eü küretem elhalt terheség miatt, de folyamatosan véreztem és fájt a hasam azóta is, így meg kellett ismételni a műtétet. Remélem ezúttal szerencsésebb leszek. Tegnap előtt volt a műtét és kíváncsi lennék, mikorra várhatok nagy javulást? Járt már vki így? sajnos másfél hete egyhuzamban hőemelkedésem van, ami lehetett a gyulladástól is, hisz a méhem tele volt még ki nem ürült cuccal ... most csak fekszem és igyekszem sokat inni, pihenni. A hasam nem igazán féj, nem is görcsöl (néha érzem a méhem persze), vérzés még van. Van vmi jó ötletetek? Köszi előre is a segítséget!
2009. jan. 10. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:

pár nap alatt, max másfél hét(ez az ismételt miatt)alatt el kell hogy múljon. Ha még mindig nem, és a hőemelkedésed megmarad, keresss fel egy másik dokit.


2 gyerekes, + 1 missed.

2009. jan. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha lázad van, az gyulladás jele
2014. okt. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyél sok zöldséget
2014. okt. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mikor mész vissza kontrollra?
2014. okt. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!