Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen Szombathelyen és...

Milyen Szombathelyen és Nyíregyházán a fizika alapszak színvonala? Tanítanak és követelnek az oktatók, vagy vigyáznak, hogy ki ne bukjon a hallgató? Szombathelyről általánosságban (nem a fizikáról) nem sok jót hallottam.

Figyelt kérdés

2012. júl. 26. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális természettudományos képzést szeretnél akkor

-BME, ELTE, Szeged, Debrecen. esetleg Pécs.

A többi szóba sem jöhet.

2012. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 delusion ***** válasza:
100%

Sajnos egyet kell értenem az első hozzászólóval, tényleg ezekben érdemes gondolkozni, ha ttk-ról van szó...az általad említettek mást képviselnek. Semmi bajom nincs egyik intézménnyel sem, ez csak szimplán tény lett.


Szerintem igazán csak a barátaid, és Te tudsz vigyázni arra, hogy ne bukj meg adott tárgyakból, vagy ne bukj ki. Mindenhol vannak jó oktatók, jobbak, rosszak és rosszabbak is. Ne vedd ezt figyelembe..


Nem fizikára járok, de végülis ha például egy szombathelyi fizika BSc-t egy jóval komolyabb MSc-vel tudsz kombinálni, akkor esetleg van értelme. Nem tudom mennyire kivitelezhető ez, maga a BSc is elég kemény dió lehet. De ez csak egy (elég bátor) elképzelés, tényleg inkább BME-ELTE-SZTE(-DE,-PTE, ezekről nem tudok nyilatkozni) szálon indulj el.

2012. júl. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Amúgy csak részidős képzés jöhet számításba, már dolgozom vegyészként, de mindig érdekelt a fizika. Úgymond kedvtelésből-élvezetből szeretnék fizikát tanulni. Az ELTE nem indít levelező képzést, Debrecen és Pécs vajon fog indítani jövőre? Mitől függ? Szegeden van, Debrecenben nincs...

2012. júl. 28. 05:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!