Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Lehet olyan emberrel álmodni...

Lehet olyan emberrel álmodni akit nem ismertem?

Figyelt kérdés

A nagymamámról lenne szó aki lassan 20 éve meghalt!Születésem elött 5 évvel már..

Semmi emlékem sincs róla,lehetséges lenne vele álmodnom vagy valami ilyen ezotérikus dologra gondolok!Mindig is szerrettet volna unokát,de sajnos már nem láthatott,pedig én nagyon szerettem volna látni és igy is sokat gondolok rá hogy nem is ismertem...Ilyen jósnökhez meg ilyen dolgokhoz nem szeretnék folyamodni 1 még csak 15 éves vagyok 2 azért annyira nem szeretném háborgatni az ilyen természetfeletti dolgokat...


2009. júl. 20. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
és honnan tudod h a nagymamád volt az ha nem is ismerted???vagy fényképen nézett ugy ki mint az álmodban?
2009. júl. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet hogy tényleg fényképen láttad, bár én azota hiszek az ezoterikus dolgokban miota én is átéltem :-) én gyakran álmodok olyan emberekkel akiket még soha életemben nem láttam....aztán pár nap mulva, vagy lehet hogy már másnap, találkozok is velük ... szembejönnek az utcán, vagy leül mellém a buszon...stb...barátnőim már hülyének néznek néha mikor mondom, hogy ezt az embert már láttam valahol :-) (mondjuk annyi külömbség van a két történetben, hogy az enyémben élő emberekről van szo...szoval nehogy valaki azt higgye hogy szellemeket látok :-))
2009. júl. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!