Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent olyan emberrel...

Mit jelent olyan emberrel álmodni aki kb 3 hete halt meg de álmomban élt. A másik pedig már évek óta meghalt?

Figyelt kérdés
Az egyik anyukám testvérének a felesége a másik anyukám anyukája.
2011. márc. 2. 05:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Te jó ég, úgy olvastam hogy "az egyik anyukámnak a testvére, aki a másik anyukámnak az anyukája". :/


Szerintem nem jelent semmit. Az álmokat nem ilyen egyszerű megfejteni, nincs saját jelentése a dolgoknak, mindent az álomkörnyezet és a jelenlegi érzelmi, lelki szinted határoz meg. Ezek alapján könnyebb álmot fejteni, de az ilyen szimbolikus álomfejtés, hogy "a kígyó jelentése az, hogy holnap bevered a térded", na ezekben ne higgy, ez csak olyan, mint a falusi babonák.

2011. márc. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
www.nlcafe.hu-n nézd meg az álomszótárban.
2011. márc. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ez teljesen természetes.

Én is álmodok halott hozzátartozóimról, és akkor természetesen élnek. Minél közelebbi volt a hozzátartozó annál inkább előfordul ez bárkivel.

2011. márc. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mostanában végig álmosom a rokonságomat! Össze vissza rémálmok! Nem is szoktam álmodni...most meg :(
2011. márc. 2. 08:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Krúdy féle álmoskönyv szerint, halottal álmodni jelez hideg időt.
2011. márc. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!