Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogyan juthatok hozzá Al-porho...

Hogyan juthatok hozzá Al-porhoz és vas (3) -oxidhoz (szintén porítva)? Megkaphatja ezeket egyáltalán valahol magánszemély?

Figyelt kérdés
Termitreakcióhoz lenne rá szükségem.

2012. aug. 10. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol juthatsz hozzá, de ha hozzá is jutsz rohadtul figyelj oda, mert egyszer elcseszel egy termites kísérletet a kezed bánja...nem megég hanem elég.....nagyon nem játék szóval óvatosan.....pirotechnikával foglalkozó boltot, oldalt, személyt kérdeztél hogy mit merre hogyan lehet beszerezni? ők tudják :)
2012. aug. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én az OBI-ban vettem mindkettőt, a festékeknél keresd. Meg festékboltban lehet kapni. A keverési arány 1:1 legyen. És gázégő kell a begyújtásához, a gyufa nem lesz elég. Egyszerre ne gyújts be 50-100 g-nál többet, az is hihetetlen intenzitással és fényességgel ég!
2012. aug. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!