Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az ember természetes úton...

Az ember természetes úton fejlődött ki vagy az idegenek felgyorsították az evolúcióját?

Figyelt kérdés

2012. aug. 12. 16:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Természetes.
2012. aug. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen jöttek az idegenek, csettintettek egyet, majd visszarepültek a Holdra, mely köztudott, hogy sajtból van. :D

Kérlek szépen, ha kérdést teszel fel, akkor az olyan legyen, amire lehet válaszolni. Ezt még a tudósok sem tudják, bármi történhetett. Lehetett természetes, de akár segíthettek az idegenek is. Ám az előbbi a valószínűbb, mert eddig még nem jöttek vissza az idegenek, nem? Pontosabban: nem bizonyított, hogy meglátogattak volna minket.

2012. aug. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
8%

Igen, felgyorsítottuk az evolúcióját !


Az Annunakik a saját génjeiket rávetítették az akkori ostoba majomemberekre és így sikerült ÉRTELMES fajt létrehozni. Mivel rabszolgafaj létrehozása volt a cél, így olyan érzékszerveken túli képességeket mint telepátia vagy telekinézis ki lett véve a testetekből.

2012. aug. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%

Fogadjunk megnézted a Prométeus c. filmet.

Amúgy meg nem tudom nem voltam ott.

De valami génmutációnak történnie kellett ,mert akkor minden majom lejött volna a fáról. Vagyis nem lenne ilyen nagy különbség majom és ember között..

Bár lehet a négerek még most is mutálódnak :D

2012. aug. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Nem néztem meg azt a filmet. A NatGeo-n hallottam erről az idegenes elméletről...


Azért van nagy különbség a majom és az ember között, mert e 2 faj két különböző ághoz tartozik :)

2012. aug. 13. 01:50
 6/28 Tom Benko ***** válasza:
100%
Egyelőre nincs bizonyíték a beavatkozás mellett, úgyhogy valószínűbbként fogadjuk el, hogy természetes módon alakult ki.
2012. aug. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Egészen véletlenül pont az én kérdésem is ki van emelve, és a két kérdés így egymás alá került. Van egy videosorozat, amely pont erről a témáról szól. Nagyon sok része van, több évados, lehet szemezgetni. Azt túlzásnak tartom h "nincs bizonyíték" az idegenek beavatkozásába, de a film mellett sem szeretnék állást foglalni. Ahogy meg amiket elmondanak, egész hihetőnek tűnik, és valahogy olyan mintha az embernek összeállna a kép. Belinkelem az első részét:

http://www.youtube.com/watch?v=KEG9xLlqJSQ

2012. aug. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Tom Benko ***** válasza:
@7: Hallgatom a bizonyítékok felsorolását!
2012. aug. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Jobb látni, mint hallani, sőt lehet h tévedek, ezért én nem akarok semmit bizonygatni. Javaslom megnézésre a videot, annak az egész sorozatát, mert nagyon sok mindent elmondanak benne, amiben lehet igazság.
2012. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Tom Benko ***** válasza:
Inkább sorold, mert ha ugyanazok, amik eddig is voltak (piramisok, bagdadi szárazelem, furcsa barlangrajzok, ősi templomok alprajza, bibliai leírások), amiket már százszor szétcincáltak, akkor csak elcsesznék másfél órát az életemből. Márpedig az első pár perc pontosan erre utal.
2012. aug. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!