Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az ember természetes úton...

Az ember természetes úton fejlődött ki vagy az idegenek felgyorsították az evolúcióját?

Figyelt kérdés

2012. aug. 12. 16:39
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
A földönkívüliek létezése elég valószínű, csak az a kérdés, hogy hogy jutnának el a Földre, és miért. Ha féregjáratokon keresztül nem lehetséges utazni, akkor majdnem 100% az esélye, hogy a Földön soha nem voltak idegenek, és mi sem fogunk soha intelligens földönkívüli életformával találkozni. Az sem valószínű, hogy szolganépre lenne szükségük, a robotok sokkal hatékonyabbak, nem véletlenül cserélik le a gyárakban az emberi munkásokat gépekre. Az egyiptomi villanykörte csak azt bizonyítja, hogy az egyiptomiak zseniálisak voltak, de azok a lények, akik fényéveket utaznak az űrben, valószínűleg a galvánelemnél jobb energiaforrást és az izzónál hatékonyabb fényforrást használnak (pl. a LED-eknek 90% körüli a hatásfokuk, nem olyan érzékenyek a rázkódásra, százszor hosszabb az élettartamuk, és ez csak az emberek által ismert legjobb fényforrás!). Egy ennyire fejlett civilizációról az is simán elképzelhető, hogy külső segítség nélkül is meg tudta építeni a piramisokat. Ezzel nem azt mondom, hogy lehetetlen, hogy már jártak a Földön idegenek, sőt, elég sok bizonyíték van rá, hogy már jártak itt, csak azt, hogy nem feltétlenül avatkoztak bele a fejlődésünkbe, (valahogy nekik is sikerült kifejlődniük beavatkozás nélkül), csak az ősi civilizációk zsenialitását nem muszály űrlényekkel magyarázni, az ember már elég sok ideje létezik ahhoz az ezer évhez képest, ami alatt eljutottunk a primitív középkori eszközöktől a mai technológiáig.
2012. szept. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

"vagy itt az egyiptomi villanykörte: "

Te őszintén, komolyan gondolod, hogy az semmi más nem lehet, mint villanykörte? És az azt implikálja, hogy _minden kétséget kizáróan_ idegenek jártak itt.... :D huhh.... El tudom képzelni, hogy civilizációnk hanyatlását követően az elkövetkező régészgeneráció azt fogja találgatni, hogy vajon voltak-e repülő szánkót húzó szarvasok, szakállas bácsival, amikor olyan sok ábrázolását megtalálták az egész kultúrában... Biztos itt voltak az idegenek, akik segítettek kifejleszteni az antigravitációs szántechnológiát. :-D

2012. szept. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Válasz: nem, és nem értem a felvetést. Mitől olyan hihetetlen, hogy ezen a klassz kis bolygón többmilliárd éves evolúció után végül kifejlődőtt egy értelmes faj, ami aztán felépítette a saját civilizációját?


(Logika: ha az idegenek segítettek, akkor nekik ki segített? Az univerzum legelső értelmes faja hogyan csinálta?)

2012. nov. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

ejjj


menjél mán haza

2013. febr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
23-as, a logikád jó, csak elfelejted h miért gondolhatják némelyek, hogy földönkívüliek segítették az itteni fejlődést: Maga az idő tényező. Vagyis azt mondják h kevés volt az idő az ember létrejöttéhez, ezért kell h legyen egy olyan értelmes faj a világegyetemben, ami már jóval régebb óta létezik nálunk. Nem mondtam h ezzel egyetértek, csak ismertettem ezt az álláspontot, tehát a logikája azért megvan ennek is.
2013. febr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
De olyan elmélet is van, h az UFO-k valójában a jövőből visszatért időutazók, pontosabban egy olyan alternatív jövőből, akiknek teljesen más a történelmük mint nekünk, és ők természetes úton fejlődtek ki, de eljöttek a múltba, őseik fejlődését felgyorsítani. Mintha mi visszamennénk pl a homo habilishez, és beléjük ültetnénk a génjeinket.
2013. febr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Wadmalac ***** válasza:

Én tudom.

A Monolit tehet mindenről.

Tisztelet Arthur C. Clarke-nak. :)

Komolyra véve, szerintem a jelen fajfejlődési elméletünkben nem a természetes kifejlődés a gyanús, hanem ennek túl rövid ideje, ebből erednek az ötletek a külső beavatkozásra. Valószínűbb, hogy az ember sokkal régebbi kifejlődésű lény, mint amit most tudni vélünk, erre egyre több gyanús régészeti lelet utal.

2013. febr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Egy amiben hiszek, hogy az emberiség már jó párszor kinyiffantotta magát telhetetlenségében, és köszönhetően az oroszok halmozódó atomfegyverhalmának meg a szétvert környezetnek megint meg fogja tenni ... legalábbis amég a pór Megasztárt néz a tévében és őrjöngve tapsol nekik, mint valami dühöngő őstúzok, addig az ember(iség) ismét ragad az idétlen önkinyíró szintjén.

..És majd megint jön az ősember és nemtudni hánydszorra feltalálja a kovakövet és a kereket...


Egyébként meg UFÓ-król szólva, utálom a sok hülyeséget, amit az emberiség a csészealjról és a zöldbőrűekről összehord ... csak arra jó, hogy még többeket (szvsz. többségében fiatalokat) ejt zavarba vele.


Nekem is pont tegnap rémálmaim voltak ezzel kapcsolatban. A Canada.hu-n elolvastam egy ilyen hülye cikket, és utána lefekvéskor azt illúzionáltam, hogy élve megoperál egy szörcsögő UFÓ ... és ELÉGGÉ KELLEMETLEN volt, és nem kissé fájt is, ugyanis ez már megint egy full élethű rémképzelgésem volt.


Szóval NEM ÉRTEM, hogy MI A FRANCNAK fárasztják és hergelik magukat az emberek ilyesmikkel!

Egyszer fordítanák töredékét annak az energiának, amiket ezekbe ölnek, értelmes dolgokra, mondjuk orvostudományba, alternatív energiába, vagy egyszerűen abba, hogy ez a civilizáció VÉGRE fennmaradjon, és ne üssön lyukat az égbe, meg ne írtsa ki saját magát a víz miatt (in memoriam III. World War).

Nem tudom, miért gondolják olyan sokan, hogy csészealjak keresgélése (amiben egyébként is az a biznisz, hogy semmi kézzelfogható bizonyítékot és infót sem fogunk kapni sosem) fontosabb és égetőbb napirendi probléma, mint a fent említettek ???!!!



HÜLYE UFÓMÁNIÁKUSOK !!!!

2013. márc. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!