Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A vegetáriánusok tényleg...

A vegetáriánusok tényleg ennyire képesek a tudomány hamisítására, csak azért, hogy az ideológiájukat támogassák vele?

Figyelt kérdés

[link]



Elég szomorú. :(


2012. szept. 15. 22:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
aztabetyárját. ezek szerint a vegák között is vannak hülyék. nahát, mindig tanul az ember!
2012. szept. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem hülyék, hanem gonoszak és aljasak.
2012. szept. 15. 22:37
 3/23 anonim ***** válasza:

Ez is eléggé kész van: [link]


Amúgy nem kötelező vegetáriánusnak lenned, és a vegetáriánusok eléggé kisebbségben vannak, hogy lesz*rhasd őket. Én ezt teszem. Váljék egészségükre, amit csinálnak!

2012. szept. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy Hitlerék is kisebbségben voltak eleinte...


Leninék is kisebbségben voltak eleinte...

2012. szept. 15. 22:47
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez röhej.

Kérdező: De, hülyék, ha azt hiszik, hogy ekkora marhaságot bárki is bekajál, hogy az ember növényevő.

Az ember mindenevő és ez tudományosan alá is van támasztva, különben sem tudná rendesen megemészteni a húst, ha növényevő lenne.

2012. szept. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Jap. Csak most az eleinte már egy jó 100-150 éve tart legalább.


Meg Hitlerék és Leninék kenyeret, munkát és jólétet ígértek "egy magasabb rendű ideológia" alapján, a vegák meg pont az ellenkezőjét valamiféle "empatikus szenilitás" alapján.


Amíg a vegetáriánusok nem kezdik el szervezetten máglyára pakolni a kertben szalonnát sütő embereket, addig szerintem nem kell aggódni. Hülyék voltak, vannak és lesznek. (Hitler és Lenin nem volt elég hülye. Sajnos.)

2012. szept. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Minden ideológia szélsőséges híve képes a tudomány hamisítására. Ez nem a vegákról szól így en bloc, hanem egy maroknyi kreténről. (Akikből aztán persze lehet sok...)

De én szereten a vegákat, mert ha ők is húst ennének, akkor a kereslet-kínálat elve alapján drágább lenne a hús.

2012. szept. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

"A vegetáriánusok tényleg ennyire képesek a tudomány hamisítására"


Inkább úgy képzeld el őket, mint az összeesküvés elméletek hívőit vagy bizonyos elvakult fanokat. Igazából ott is vannak irányzatok, azoknak követői akik "elvakultan" hisznek abban, amit hallanak, olvasnak. Amíg nem kezdenek el engem téríteni, addig nekem tökmindegy, hogy valaki vega, paleolit táplálkozást folytat vagy épp krisnás. :)

2012. szept. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem két elfuserált blogbejegyzés alapján a hitleri ideológiához hasonlítani a vegetarianizmust, azért túlzás...


Vannak vegák, vannak köztük ostobák, de vannak értelmesek és képmutatástól mentesek. Mondanak pár megfontolásra érdemes, elgondolkodtató dolgot. Végül pedig, senki sem kényszerít Téged, hogy te is vega légy, és pont. Nem értem, miért kell ezért háborogni.

2012. szept. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

És kit érdekel? Úgyis hiába magyarázod nekik.

Szvsz egyébként csak akkor gonoszság állatot enni, ha az előtte szenvedett, hogy te megehesd. Például, ha élve föződ meg.

2012. szept. 16. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!