Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A NASA és egyéb űrügynökségek...

A NASA és egyéb űrügynökségek tényleg meghamisítják a Marsról készült felvételeket?

Figyelt kérdés

A két belinkelt videóról kiderül, miért kérdezem.Fölöslegesnek érzem elmagyarázni, inkább nézzétek meg, nem hosszúak.Kíváncsi vagyok a véleményetekre!

http://www.youtube.com/watch?v=ZYu2zRUaSjs

http://www.youtube.com/watch?v=mUP3HIgjcA0&feature=related



2012. szept. 26. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Most komolyan....gondolkozz azon amit írok neked. A forgószeles vidin látszik hogy Földi tájról van szó, csak fekete-fehérbe van átrakva. A mai képszerkesztő szoftverekkel ezt már meg lehet csinálni, sőt sokkal ügyesebben is. Egyáltalán nem hamisítják. Nyilván van olyan adat, amit nem tesznek közzé, ez nyilvánvaló hogy az összes adatot nem hozzák nyilvánosságra. Aki azt hiszi, hogy a NASA nem jól végzi a dolgát, azt mondom hogy menjen ki a Marsra, és vizsgálja maga! Ez most olyan mint a világvége jóslatok! Nincs semmi köze hozzá, de elárulom hogy több száz világvége jóslat van lejegyezve. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy az is pár IQ betyártól indult el, és felkapta a többi ember. Ugyanolyan ez is. Valaki, aki túl sokat unatkozott, kitalálta hogy a NASA hamisít, és fel is kapta az internet közössége. Nem kell jósolgatni, hogy pl. mikor találunk idegen fajokat a Földön kívül, fingunk sincs azoknak a dolgoknak a 99%-ról, ami az Univerzumban történik, gyerekcipőben járunk még az űrkutatásban. Szóval a lényeg: nem, nem hamisítják, ez pár olyan ember kitalációja, akik túl sok X aktákat néztek.
2012. szept. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2012. szept. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam hogy az interneten ilyen sok kitűnő csillagász van.....csak gondolkodni kell, és nem elhinni mindent amit az internet ír. Lehet azt jó dolgokra is használni, nem pedig összeesküvés-elméleteket gyártani. (Előző)
2012. szept. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Tudom sok az össze-esküvés elmélet, de az ilyen Maja 2012 világ vége elméletekben nem hiszek, tudom, hogy baromság(ok)! Viszont vannak olyanok amiknek van alapjuk, vagy igazak.

Szóval földön történt dolgokat "össze" tudom rakni, de a Mars-ra nem tudok szondát küldeni. :) És nem tudom, hogy a légkör befolyásolja-e a Mars és már űrbéli objektumok eredeti színét??!

2012. szept. 26. 20:28
 5/10 Tom Benko ***** válasza:
A döntés mindkét esetben ugyanúgy történik, szóval el tudod szonda nélkül is dönteni, igaz-e.
2012. szept. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként igen ! A marson reptoidok élnek.
2012. szept. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
LoL, a második videó az micsoda? XD ne viccelj már. :)
2012. szept. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A videó alatt azt írják hogy bizonyított hogy a Marsnak nem csak 2 holdja van. Akkor a sokszázezer amatőrcsillagász miért nem látott soha többet, csak kettőt?? Innentől kezdve meg ez is ugyanolyan agymenés mint a világvége jóslatok.
2012. szept. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Látom az utolsónak van esze! Aki meg a reptoidos marhaságokat és egyebeket igaznak gondolja: ha akarják, éljenek csak a saját kis reptoidos világukban, gyártsanak csak összeesküvés-elméleteket, de attól még nem fog semmi változni, ugyanúgy megy a világ tovább, attól hogy ők nem tudnak valami értelmes dolgot kezdeni az életükkel.
2012. szept. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez így igaz. Jó kis móka, amikor a spirit megy a Mars felé, és mintha valaki kinézegetne a rakéta ablakán. Gondolom, a sofőr lehetett, aki vezetett.
2012. szept. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!