Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ezekből a biológiával kapcsola...

Ezekből a biológiával kapcsolatos könyvekből, ismertek valamit?

Figyelt kérdés
Ádám V.:Orvosi biokémia, Gergely L.:Orvosi mikrobiológia, Folyó A.: Az orvosi élettan tankönyve, Dawkins: Az önző gén, Dr Fésűs L.: Sejt és szervbiokémia, Keleti T.: Enzimkinetika, Bánfalvi G.: Molekuláris sejtbiológia,Humánökológia, Kórélettan Medicina kiadó '99,Jakucs E., Vajna L.: Mikológia.
2009. aug. 16. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Az orvosi biokémia; Az önző gén megvan, a Molekuláris sejtbiológiát használtam már. De pontosan mi is a kérdés velük kapcsolatban, mert az nem derült ki számomra...
2009. aug. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A mikológia megvan, nemrég adták ki újra, nekem ez előtti kiadású van meg.

Nem olyan óriási mennyiségű anyag (azért elég is ennyi), de utálom a gombákat tanulni, és sok a táblázat benne...

Amúgy fura, hogy az orvosi élettan hogyan jön össze a gombákkal....

2009. aug. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,elég furán tettem fel a kérdést,mert nem engedte máshogy az oldal! Megvételre keresem ezeket a könyveket,mert újra nincs pénzem,és reménykedek,hogy hátha így sikerül. Tehát ha van olyan amit már nem használtok,szivesen átvenném.
2009. aug. 16. 14:08
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja,és csak egy néhány könyvet írtam fel, van még egy pár címem,ha van eladó könyvetek még.
2009. aug. 16. 14:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Az élettan könyvet úgy emlékszem Fonyó Attila írta (Folyó helyett). Az mellesleg egy igen drága könyv.


Nekünk az elte biológus szakán kellett ezek nagy része, és az egyetemi tankönyvboltban mindegyik kapható volt. Esetleg nézz utána te is ott.

2009. aug. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Talán az orvosira készülsz? Akár igen, akár nem, a SOTE aulájában (Nagyvárad tér, Budapest) most szeptember 14-18. között lesz tankönyvvásár. Itt meg tudod venni a könyveket új kiadásban vagy használtan is.

Az élettan könyv tényleg drága, konkrétan 18ezer jó magyar forint, a bikém 10ezer... Szóval megfontoltan vásárolj. :)

2009. aug. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!