Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha száz év múlva a világűrben...

Divi98 kérdése:

Ha száz év múlva a világűrben rendeznénk az olimpiát, melyik sportágak képviselői nem vehetnének benne részt?

Figyelt kérdés
Légyszi válaszokat:))

2012. dec. 4. 14:59
 1/7 anonim válasza:
Látom,te is természettudományi versenyen vagy..:D különben ez könnyűűű..:D az meg más kérdés,hogy a válaszok is jók lesznek-e...:D
2012. dec. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jaa, miis ezen vagyunk :Dd
2012. dec. 4. 15:42
 3/7 Mrs. Szánsájn válasza:
Már vagy 2. kérdés amit látok a versenyről... :D rögtön mindenki gyakorizik...mint mi is xd
2012. dec. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kérdést inkább úgy lehetne feltenni, hogy melyek tudnának egyáltalán részt venni rajta :) Ebből sztem kevesebb van.

A két "helyszín" (Föld felszíne ill. világűr, pl. stacionárius pálya) közti alapvető különbségből adódóan (a súly hiánya) valószínűsítem hogy azon sportágakra gondolnak, amelyekben az a lényeg, hogy ki képes nagyobb erővel vagy jobb technikával nagyobb mértékben legyőzni a gravitációt. Íjászat és vívás mehetne, de a többihez minimum valamiféle speckó felszerelésre és/vagy speckó pályára lenne szükség, vagy egyáltalán nem is lehetne (vagy nem lenne értelme) megvalósítani.

2012. dec. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Üdv versenytársak xDD Tök jó látni, hogy tele van a GYK a kérdéseinkkel :"D
2012. dec. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Heheh..:D Mondjuk én már nem írtam kérdést,inkább felmentem facebook-ra... :D közbe oldottam a feladatokat,úgy ahogy tudtam :D
2012. dec. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mrs. Szánsájn válasza:
Nálunk levan tiltva a Facebook :'(( xD
2012. dec. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!