Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mit gondoltok, szerintetek a...

Mit gondoltok, szerintetek a chupacabra létező állat?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hol él, vagy élt? Miért félnek tőle az emberek?gondol

2012. dec. 25. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Ahogy a Loch Ness-i szörny, godzilla és Bambi is.
2012. dec. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de hogy én Puerto Ricora el nem megyek az biztos.

Úgy hallottam Floridában is felbukkant már, úgyhogy oda se megyek.

2012. dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az alábbi videó első ~5 percét ajánlom megtekintésre. Hasonlóképpen születhetett a chupacabra is szvsz.

http://www.youtube.com/watch?v=zD7EvrocVXw

2012. dec. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves Capricorn és Anoním!


Nem értem, hogy mért kell gúnyolódni, szerintem ez egy értelmes kérdés, ha meg nem tudsz rá válaszolni, légyszíves tartsd meg magadnak a véleményedet!

A loch ness-i szörnyet nem kérdeztem, de gondolom, hogy nem abban a formában létezik, ahogy a sok film előadja...

A videót megnéztem, köszönöm szépen, nagyon tanulságos volt...

A kérdésemre vissza térve, ennek szerintem több valóság alapja is van, a CNN is foglalkozott ezzel a kérdéssel, de még mindig vita tárgya, kicsit jobban utánna kellett volna nézned, mielőtt olyan válaszokat írsz, amiről fogalmad sincsen!

2012. dec. 26. 12:06
 5/8 anonim ***** válasza:

"szerintem ez egy értelmes kérdés"


Na látod, ha így gondolod az nagy baj...

2012. dec. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A chupacabra első 'hivatalos' említése 1987-ből származik. Azóta az amerikai kontinensen mindenfelé látták, sőt más kontinenseken is észlelték a leírások szerint. Szerinted hogyan képes ilyen gyorsan új területeket meghódítani egy (ilyen méretekkel, életmóddal rendelkező) faj? Nem lehet, hogy inkább gyorsan terjed a hiszékeny emberek képzeletében? Tucatnyi leírás készült róla, melyek egy dologban egyeznek meg, hogy szinte semmiben nem egyeznek.


Az pedig, hogy a CNN foglalkozott vele, szerinted jelent valamit? Ha rákeresel a chupacabra szóra a google-val, szűrve a cnn.com-os találatokra, akkor ~2400 találatot kapsz. A 'end of the world' 2012 pedig ~27100 találat. Ugye megsemmisült a világ 5 napja?


Vagy érdemes rákeresni a 'fekete párduc nagyrábé'-ra, minden kisebb-nagyobb hírportál írt róla 10 éve. Ugye az is létezett?


"kicsit jobban utánna kellett volna nézned, mielőtt olyan válaszokat írsz, amiről fogalmad sincsen!"

Szerintem meg jobban utána kellene nézned, mielőtt olyan kérdéseket írsz...

2012. dec. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"kisebb-nagyobb hírportál"

Mármint a magyar hírportálok közül.

2012. dec. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Balasa Bence ***** válasza:

a cupakabra-nak kettő faja létezik:


1 az első egy hüllőszerű, két lábon járó lény.

kemény tüskés tollak (portollak") fedik a testüket, ezeket az elméletek szerint földönkívüliek hozták a földre, az űrhajó puerto-rico-ban zuhant le, és pár példány kijutott a roncsból az őserdőbe. A jenki tudósok befogtak párat belőlük.


2 a második egy csupasz, négy lábon járó kutyaszerű lény.

Ebből van egy kiállított tetem is egy múzeumban, megállapították hogy egyik ágon prérifarkas, anyai ágon pedig a már 80 éve Amerikában kihalt mexikói farkas vére csörög az ereiben.



közös tulajdonságuk a vérivás.

2020. dec. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!