Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mik a megoldások a mozaik...

Mik a megoldások a mozaik kiadó fizika témazárólapok 7. osztály a dinamika alapjai című résznek? (Sürgősen kellene és nagyon szépen megköszönném a válaszokat. )

Figyelt kérdés

2013. jan. 26. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Már az is csalás, ha megszerzed valahonnan a témazárólapokat (vagy önállóan a kérdéssort).


Még ennek tetejébe lusta is vagy a tankönyvedből és a füzetedből kikeresni a válaszokat; elvárnád, hogy mások is részt vegyenek a kis üzelmeidben... :O


Tanulj inkább.

2013. jan. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
57%
Nekem is megvan ,szerintem nem csalás ,mert nem a kezére írja a válaszokat (már ha nem)Én megkerestem a választ és megtanultam.
2013. jan. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%

Hatalmas tévedésben vagy, Marica. Mert nem csak az a csalás, ha valaki leírja a válaszokat a kezére (vagy akár a könyvébe vagy egy papírra stb.)

A dolgozatok kérdéseit ugyanis a diákok nem tudhatják előre.

Mindenféle szóbeli és írásbeli számonkérés, azaz felelet, dolgozat, felmérő, tudáspróba, témazáró dolgozat stb. célja az egy-egy vagy több tananyagból megszerzett tudás mérése. Az előre ismert kérdésekre kikeresett és bemagolt válaszok nem a valós tudásszintet mutatják, hanem attól jelentősen magasabbat.


Egyébiránt pedig kérdezd meg a tanárodat, ha mered, hogy szerinte csalás-e az, amit te csinálsz...

2013. jan. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Teljesen igazad van abba ,hogy egy olyan gyerek aki tudja a megoldást lehet ,hogy más érdemjegyre írja meg a dolgozatát,mint az aki nem tudja .De mondjuk nekem az is 5-ös aminek nem tudom a kérdéseit,és azért azt ki kell számolni. Egyébként meg amit én megtanultam most is eltudnám mondani és végül ennek az a lényege ,hogy használni tudjuk a tudást amit megtanultunk.DE azt figyelembe vehetnéd ,hogy a megoldást meg kell találni,ki kell számolni ,nem feltétlenül megtanulni.
2013. jan. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Akkor megismétlem az előző javaslatomat: beszéld meg ezt a tanároddal, kérdezd meg az ő véleményét.


Nem szeretek fogadni, ritkán is szoktam.

Most kivételt tennék, mert esélyét sem látom annak, hogy meggyőzd őt; de hát "Úrihölgy biztosra nem fogad." :)

2013. febr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én nem mondtam egy szóval sem ,hogy amit csinálok az helyes ,nehogy félre érts .Épp ezért nem kérdezem meg a tanáromtól.
2013. febr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Azt mondtad, hogy szerinted nem csalás; most pedig elismerted, hogy nem helyes... Ez már fejlődés. :)


Mutatok egy hasonló kérdést, olvasd végig a válaszokat, légy szíves:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomanyo..


Elgondolkodtató... :)

2013. febr. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szerintem nem feltétlenül rossz ha megpróbálja megszerezni az adott tantárgy témazáróit (hiszen nincs is garancia, hogy azt fogják írni). Másrészről a legtöbb tankönyvhöz tartozó témazárókat bárki megtudja vásárolni nehézségek nélkül.

Az internetről nem egyszerű a témazárók beszerzése, de ha sikerül beszereznie (internetről vagy boltból) rengeteg munka lesz maga a kitöltése is ami közben lényegében az egész anyagrészt át kell néznie. Magával a kitöltéssel sokat megtanulhat. Azt már én is kicsit soknak tartom, hogy a kész válaszokat is kéri a kérdező :) Más lenne, ha esetleg egy feladatot nem ért és azt megkérdezi. Egyébként ha a tanító vagy tanár biztosra akar menni, akkor saját maga állítja össze a feladatokat kizárva ezzel a "csalás" lehetőségét.

2016. febr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Pfft, nekünk majdnem minden tantárgyból csak azt adják meg, ami a dolgozatban lesz, és semmi plusz. Szóval aki azt írta, hogy csalás, az téved. :)
2017. máj. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!