Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Valójában mekkorák az óriáspók...

Valójában mekkorák az óriáspókok amelyek Angliában élnek?

Figyelt kérdés
Mindenki úgy meséli, hogy ahhoz képest, még a tarantula is hangyának tűnik, de ti akik ott kint laktok írjátok meg, hogy kb hány centisek azok a pókok?
2013. febr. 27. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Lö Google a barátod. :) [link]
2013. febr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz a kérdésemre, mert nem az állatkertben élő pókokra vagyok kiváncsi, hanem azokra, melyek ott honosak és bent élnek a házakban az emberek körül.
2013. febr. 27. 17:08
 3/6 Vree ***** válasza:

Anglia? Nem Ausztráliára gondolnak? (esetleg Kínára)


Csak összehasonlításképpen, Észak-Európában + Angliában a vidrapókok a legnagyobbak, amik max 7 centivel csak mgközelítik tarantulák max 10 centijét (és ez a legnagyobb bármilyen pók ami él Angliában), szóval az a "hangyának tűnik" tuti kamu.

2013. febr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Miért, Angliában élnek óriáspókok?! Ez komoly?


Én még pár éve olvastam a góliátmadárpókról, amit akkor a legnagyobb póknak neveztek, de az Dél-Amerikában honos. De mivel rettegek a pókoktól, ezért ha nem gond, nem keresem meg a Google-ben hány cm. :P Olyan A4-es lap méretűre emlékszem (lábak nélkül).

2013. febr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kgaba88 válasza:
0%
Hát a kicsik olyan 30-40 dkg-osak, a kifejlettek pedig 1-2 mázsásak.
2013. febr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyok, mint egy férfi lába, és macskákkal táplálkoznak.

Vicc félretéve, max két centisek lábbal együtt.

2013. márc. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!