Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hisz itt valaki Egely Györgyne...

Hisz itt valaki Egely Györgynek? (remélem jól írtam)

Figyelt kérdés
a srác akinek a zsebében mindig van egy örökmozgó meg egy kis nullponti energia.
2009. szept. 19. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vicces figura. Legutóbb az indexen készítettek vele egy riportot. Én ott estem le a székből, amikor kijelentette, hogy sokan dilettánsnak tartják, de nem tudja, miért. :D

Szó se róla, a tudományos életben elengedhetetlen a szkepticizmus és a működő modellek felülvizsgálata (ez jól is megy a mesternek), de könyörgöm... Bizonyítékok nélkül nekimenni a termodinamika közel 150 éves törvényeinek - nem kicsit durva. :)

2009. szept. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Hát hogy hiszek, azt nem mondanám, de hogy nem hiszek, azt sem. Ha én találnék fel örökmozgót, vagy tudomisénmit, nem mutatnék senkinek semmi bizonyítékot.

Publikálnám, megtetszene mindenkinek naná, aztán szépen bejelentenék a energiaszolgáltatók(gáz, olaj, áram, tökmindegy) hogy na emberek, akkor ránk már itt nincs is szükség, feloszlunk. Mese...

2009. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mire jó a felfedezésed, ha nem az emberiség egészét szolgálja? Ez akkor nem tudomány lenne, hanem barkácsolás. :)
2009. szept. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mint a gyurinak ketyeg a zsebében az örökmozgó néha felhúzza azt lehet messziről mutogatni ITT VAN ITT VAN
2009. szept. 20. 17:15
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Marhaság az egész. Néha jót röhögök a dolgon, amikor megnézem a youtube-on. akkor volt a legnagyobb, amikor kijelentette, hogy a légy a vákuumban is tud repülni, meg hogy a tyúkban hidegfúzió megy végbe, mert nem eszik meszet, mégis tojást tojik.
2009. szept. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
A szkeptikus társaságnak nézz utána, találsz érdekes cikkeket ott Egelyről
2009. szept. 21. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a szkeptikus társaság az jó megnézem. köszi.
2009. szept. 21. 15:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. Ez nem hit kérdése. Juss túl az ellső csodálkozáson és építs meg egy párat a találmányai közül. Majd akkor kijelentheted, hogy igaz-e vagy sem. Enélkül semmi értelme a vitádnak.
2013. aug. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!