Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Abból a bizonyos "őslevesből"...

Abból a bizonyos "őslevesből" alakulhattak ki az állatok is és a növények is mint élőlények? Hol van az a bizonyos "határ" amikor "kettéváltak és lett az egyikből állat, a másikból növény? Úgy is mondhatjuk, hogy nekem a fűzfa is az ősöm?

Figyelt kérdés
Manapság nem megfigyelhető, hogy egy növényből állat lesz, vagy épp fordítva, akkor régen ez hogyan történhetett? :)
2013. ápr. 18. 16:46
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

#19


Te valami fogyatékos vagy? :(

2013. ápr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Jég krszak néha esedékes mostanába egy ijab.
2013. ápr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 Pendulum92 ***** válasza:

"Gondolom te nagyon tudod .Én nem erősítem amit nem tudok...vagy legalábbis nem vagyok benne biztos.


A teremtés Isten dolga a miénk pedig a szeretet ,ebben viszont biztos vagyok.. "


Semmi gondom a szeretettel, én is gyakorlom.


Azt sem értem, minek hozod fel a teremtést, mikor én arra hívtam fel a figyelmed, hogy mi egy szóval nem állítottuk, hogy növényből állat lett. Még is ezzel próbálsz hülyére venni, és a teremtésed erőltetni.


Tzolko okosan szólt. Nem fogadtok el semmit, legyen az konkrét, vagy kevésbé konkrét. Legalább azt fogadnátok el, amiben biztos a tudomány, tehát reprodukálható, bizonyítható. Például a fizika törvényei, genetika "alaptudása", stb. Cáfolatként olyan érveket, elméleteket hoztok fel, hogy a hajam égnek áll. Legalább azt fogadjátok már el, ami tuti, ha az abiogenezis féle "teóriákat" zsigerből elutasítjátok.

2013. ápr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 13-as (22-es és 32-es)!

Remélem, hogy a példa személlyel ellentétben te nem tudod/tudtad továbbadni az utódaidnak a „helyesírásért felelős génjeidet”. Az alábbiakban a teljesség igénye (azaz vesszőhibák) nélkül összegyűjtöttem a legkirívóbb bakijaidat. Íme!


azis --> az is

anál --> annál

elcsőkevényesedik --> elcsökevényesedik

múációk --> mutációk

miat --> miatt


evulúció --> evolúció

megszüntetük --> megszüntettük

ezmost --> ez most

raszistán --> rasszistán


értelmifogyatékos --> értelmi fogyatékos

tőb --> több

Diplomázot --> diplomázott

sportólónak --> sportolónak


tehát --> Tehát

tóváb --> tovább

roszabak --> rosszabbak

továd --> tovább

nemkell --> nem kell

menekulnie --> menekülnie


evulúció --> evolúció

irányitatatlan --> irányíthatatlan

leépulnek --> leépülnek

rülajdonságaink --> tulajdonságaink

mig --> míg

lábaknélkül --> lábak nélkül

orazlán --> oroszlán

mig --> míg


Nos, mit lehet ehhez hozzáfűzni? Talán csak annyit, hogy aki a rokkant embertársait evolúciós szempontból teljesen felesleges, mutáns lényeknek tekinti, arról nehéz elképzelni, hogy valaha is képes lesz észrevenni (és kellőképpen fel is fogni) a saját „genetikai torzultságát”.

2013. ápr. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!