Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért vonzza az elégetett...

Miért vonzza az elégetett gyufa fejét a mágnes?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 16:37
1 2
 11/16 Wadmalac ***** válasza:
2013. máj. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Just in time...

Ezt esetleg tegnap is lehetett volna, mondjuk a duma helyett... :P

Akkor nem kotlottam volna órákig a Wikin. Az én válaszom azért alaposabb. :D

Az pedig nem igaz, hogy hűtőmágnessel nem működik, ugyanis én azzal csináltam. (Bár lehet, hogy abból is több fajta van.)


Téged illetően pedig döntöttem végre: maradok a megnyúzásnál, kb. így fog kinézni a végeredmény:

[link]

:DDD

2013. máj. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Wadmalac ***** válasza:
De szép egérke vagyok a bertabunda mögött. :D
2013. máj. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Wadmalac ***** válasza:
....egyébként most találtam meg. Különben előbb rövidre zártam volna a témát. :)
2013. máj. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ja, és F... Hát igen.. néha lehagyok egy-két betűt, de hát ezért írok névtelenül.

2013. máj. 9. 16:19
 16/16 anonim ***** válasza:

@ Kérdező:


Teljesen jó szándékkal javaslom, hogy figyelj oda jobban, különösen képleteknél. :)

(Amúgy meg szerintem teljesen mindegy, hogy a GYK-n névtelenül írsz-e, vagy bevállalod, hogy te vagy Pötyike95. :D)



@ Wadmalac:


Jó kifogás... :P

A képet pedig rosszul nézted, ill. némi memóriafrissítésre szorulsz, úgy látom. Segítek: eredetileg csíkos vadmalacbundáról volt szó úgy cirka két hónapja. :D

2013. máj. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!