Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mik lehetnek ezek? A repülők...

Mik lehetnek ezek? A repülők repülési magasságánál legalább kétszer magasabban repülnek, de azok sebességét többszörösen átlépik, illetve hirtelen oldalirányú mozgásra is képesek. Sárgás, világító gömböknek látszanak a földről.

Figyelt kérdés

[link]


Ez a cikk is valószínűleg ezekről szól. Valószínűleg sokan látták már, de gyakorin sosem láttam erről még kérdést, pedig napi szinten látni lehet őket Magyarország bármely területén is. Műholdak sem repülök nem lehetnek a mozgásuk iránya és gyorsasága miatt sem.


2013. júl. 22. 20:11
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

A gömb tényleg túlzás rá egy kicsit, de viszonyításképpen írtam, mert pl egy repülő hozzájuk képest egyértelműen hosszúkás. :)

A műholdakra gondoltunk mi is előbb, hogy a Nap fénye...viszont a műholdak nem így mozognak és ami műhold volt, az be is lett azonosítva az erre készült oldalon aminek most nem tudom se címét, se nevét. :) Persze ettől még katonaiak lehetnének, de a műholdak legjobb tudomásom szerint nem cikáznak....


"Mikor szoktak ezek a valamik furikázni? Melyik napszakban, hány óra körül? Honnan, melyik tájegységből, megyéből láthatóak leginkább? Mennyi ideig láthatóak, és hogyan tűnnek el a szemed elől?"


Láttuk már télen 7 órakor is és most nyáron 9 órakor is, ezek voltak a legkorábbi időpontok. Ettől kezdve 1-2 óráig, amíg le nem fekszünk, látni szoktuk őket ha kint vagyunk szabad ég alatt.


Örülök neki azért, hogy vannak másik is akik látták ezeket mert akkor nem csak a mi elménk szüleménye...amit kezdtem már hinni magamban. :D

2013. júl. 24. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!