Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A következő ásványok közül...

A következő ásványok közül van olyan amiket tilos vízzel tisztítani?

Figyelt kérdés
kalcedon,topáz,sárga citrin,kék achát,akvamarin,türkiz,lazurit

2013. júl. 26. 19:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
csak ert a kristályokkal nyeletem el a tv-ből és az elektronikai eszközökből származó sugrzást
2013. júl. 27. 16:06
 2/11 anonim ***** válasza:
Mesélnél erről kicsit bővebben?
2013. júl. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

ha erre az elektronikus cuccra gondolsz akor olvastam olyat hogy mivel mikroszkópikus szinten folyton rezonálnak a kristályok ezért kioltlyák az elktronikus hullámokat meg hogy elnyelik azokat pl a rózsakvarc a tv mikró ellen jó csk időnként meg kell tusztítani mert megtelik...és ugye lehet vízzel csak nem minden kő bírja

meg csakrák tisztítására is használom de végülis egyre megy mert így iss úgy is meg kell tisztítani

2013. júl. 28. 12:54
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
vízzel moshatod őket nyugodtan, de a saját hülyeségeidre ez nem gyógyír. atyavilág... nem lehetne valahogy az ilyen kérdéseket kiszedetni a természettudományok rovatból?!
2013. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mert a kristályokról a számításteknikánál érdeklődjek?

Nem is!Majd legközeleb a szerelem szex témakörében érdeklődöm a kristályokról..most örülsz?

2013. júl. 29. 11:11
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Ezotéria a rovat neve amit te keresel
2013. júl. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem tudom az elektromos hullámok kiszűrése hogyan jön az ezotériához...
2013. júl. 30. 11:30
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tudományos alapja van annak,hogy a "kristályok" "kiszűrik" az "elektromos hullámokat"? Azpon kívül hogy semmilyen
2013. júl. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jól van fogjátok már be... Magában a kérdésben nincsen semmi olyan ami nem férne el a természettudományok kategóriában. Most attól mert rákérdeztem erre a dologra a is, attól még nektek nem ezzel kell foglalkozni. Ha ekkora tudóspalánták vagytok a természettudományok terén, akkor biztos tudtok válaszolni egy ilyen nyomorult egyszerű kérdésre is amit feltett.
2013. júl. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a kérdés meg lett válaszolva általam,hol itt a gond
2013. aug. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!