Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Egy embert aki felakasztotta...

Egy embert aki felakasztotta magát, hogyan boncolják fel?

Figyelt kérdés
Ugy ertem, a koporsóban az arcán és a kezén nem láttam semmit sem, de amikor a mellkasát, hasát simogattam, akkor olyan fura volt, mintha hiányoznának onnan dolgok. Ilyenkor kiveszik a szerveit és nem teszik vissza?

2013. aug. 9. 23:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

hát akasztott embert találni nagyon durva élmény, főleg ha még rokon is volt .... nem szép látvány, az biztos. én is vesztettem el már nagyon közel álló embert de úgy voltam vele, hogy isten ments hogy lássam holtan is, úgy jó ha megmarad élve az emlékekben.


Egyébként egyetértek azzal, aki azt írta, hogy így se biztos, hogy kiderül minden egy boncolásnál. Nem kell itt mérgezésre gondolni, ha ki akaraak nyírni vkit, megteszik nyom nélkül is, megfogják négyen aztán felakasztják, kész, nem kell ide semmilyen méreg, ráadásul vannak olyan mérges amiket ki se lehet mutatni + nem is mindig végeznek toxicológiát boncoláskor, azaz teljesen értelmetlennek tartom én is. Oké, esetleg kiderülhet vmi, de pont a rázósabb esetekben vannak az illetők olyan profik, hogy nem hagynak maguk után nyomot. Egyszer egy erdész mesélte nekem, hogy ő ugye járja egész nap a kietlen erdőket és hetente talál akasztott embert ott, ahol a madár se jár. Na most főleg hosszabb idő elteltével, senki nem fogja megmondani, hogy az illetőt felakasztották vagy maga akasztotta fel magát.

2015. máj. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!