Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Leírnátok a Tejútrendszerben...

Leírnátok a Tejútrendszerben egy utat, amely naprendszereken keresztül visz egészen a mi naprendszerünkig?

Figyelt kérdés
Tehát ilyen naprendszer ezzel és ezzel a bolygóval, aztán a második a harmadik stb... Mondjuk olyan 3 vagy 4 elég, és utána a mi naprendszerünk. Ja és azt is leírhatná ez a kedves úriember, vagy hölgy, hogy milyen típusú nappal és bolygókkal rendelkeznek ezek a naprendszerek. Előre is köszi!

2013. aug. 14. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Túrázgatunk? Túrázgatunk? És a gabonakörökel mi lesz? Mahónap aratják a kukoricát!
2013. aug. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerinted?
2013. aug. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

Tejútrendszerben egy út, amely naprendszereken keresztül visz egészen a mi naprendszerünkig.


milyen típusú nappal és bolygókkal rendelkeznek

ezek a naprendszerek. Előre is köszi!


Leirtam minden szuksegeset, jo ejt!

2013. aug. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

"Tejútrendszerben egy út, amely naprendszereken keresztül visz egészen a mi naprendszerünkig.


milyen típusú nappal és bolygókkal rendelkeznek

ezek a naprendszerek. Előre is köszi!


Leirtam minden szuksegeset, jo ejt!"

Hol van az a minden szükséges. Én pár naprendszer elnevezését, és a benne található csillagok és bolygók típusát szerettem volna megtudni, amik a csokoládéról elnevezett (bmeg tudom, hogy nem csokiról nevezték el, ez szarkazmus volt) küllős spirálgalaxisunkban vannak. :D Tisztában vagyok vele, hogy a tejútrendszer nem azért tejÚT rendszer, mert egy tejből készült út, hanem azért az, mert Hérának kifröccsent a teje.

2013. aug. 15. 09:48
 5/14 A kérdező kommentje:

Amúgy már rájöttem utána néztem a wikipédián. Úgy fogok jönni, hogy:

Szíriusz, Lalande 21185, Wolf 359, WISE J104915.57-531906, Barnard csillag, α Centauri, Nap.

És mindenkit megbüntetek, aki nem segített! (Amúgy kva jó a wi-fi-tek, a Luyten 726-8-ig lehet venni.)

2013. aug. 15. 09:54
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Az semmi en 56 megaparcekrol fogom a wifit, bar kicsit szaggat miota letoltottem a win7-et. Neked milyen oprencered van?

2013. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Miért hazudtok? A földön kívül nincs élet sehol. Ezt az emberiség 3647 ben fogja biztosra megtudni. Én onnan tudom, hogy 5312 ből írok nektek. Az időgép 4300 ban lett megépítve, azóta már csak egy kis kézi cucc az egész, viszont amit ti most pc nek hívtok bele van építve egy okos holografikus eszköz, amivel visszamenőleg be lehet írni kommenteket a régi rendszerbe, a net weblapjain. Windows? Az már nincs. Egy valóságkivetítő dolog van rég ezek helyett. Am többet nem írhatok ezekről, de azt elárulom, hogy a gyak szerte legendás medvedisznóembert létrehozzák klónozással lelkes fiatalok :)
2013. aug. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

5312-bol? Akkor lehet tudnal segiteni, mert kicsit lotyog, nyikorog a feltengelyem, mikor a tejuton zotykolodok! Mindenkinek felhivnam a figyelmet, hogy a tejutat javitjak, mert sok a katyu, de lassan haladnak. A kozponti fekete lefolyo, most eldugult, omlik belole a retyo, vigyazzatok!


Amugy tudom en, hogy az altalatok ismert univerzumban nincs elet az emberen kivul, de majd 12345, aprilis 24.-en publikaljak az elmeleti alapjait agy uj utazasi modszernek, majd akkor!

2013. aug. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amugy, pedig fiatalsag bolondsag, latom nalatok is megy az ifjukori bolondozas. Nem kellene rajukszolni, mert a medvekre nezve banto lehet, hogy van bennuk ember, de nem a gyomrukban.
2013. aug. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én csakis linuxot használok, de iMac-en, mert mi földönkívüliek mind sznobok vagyunk.
2013. aug. 16. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!