Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Valóban hamis az evolúció?

Valóban hamis az evolúció?

Figyelt kérdés

Erre a videóra találtam :


http://www.youtube.com/watch?v=cIucvYJYxdM


2013. szept. 28. 16:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

Én meg találtam százezer másik videót, amelyik szerint igaz az evolúció (elnézést kérek, de terjedelmi okok miatt nem linkelem be mindet). Szóval szerinted melyik a valós?


Egyébként ha a Youtube-n elég jól körülnézel, nem kizárt, hogy találsz olyan videót is, amelyik azt "bizonyítja", hogy a Nap a Föld körül kering, a Földön a kék nyetlipud az uralkodó faj, és a cigányok zsigerből becsületes emberek. Szóval ne csodálkozz, ha olyan videókra bukkansz a Youtubon, amelyik hülyeségeket próbál tudományosan igazolni.

2013. szept. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Platypus ***** válasza:
84%

http://www.youtube.com/watch?v=GIZLU3Hh6Sc


Ez meg a párja. Ráadásul ugyanattól a kedves feltöltőtől. Elméleteket érvekkel cáfolunk. Nem számít, hányan nem tudnak válaszolni egy adott kérdésre, sem az, hogy mennyire fontos ember nem tud válaszolni. Egyébként a dawkinsos videóban több csúnya vágás van, simán lehet hogy csak ilyenre manipulálták. Mert úgy egyébként még én is tudok a kérdésre elfogadható választ adni, pedig csak egy mezei érdeklődő vagyok.

2013. szept. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem, a videó hamis. De ez nem meglepő. A meglepő az, ha a témában egzakt és korrekt videót találsz. Sokkal több az exhibicionista hozzá nem értő, mint az ismereteket korrektül és közérthetően közlő tudós. Ez az oka a sok szemétnek, továbbá az, hogy a rengeteg laikus szinte mindig a selejtet terjeszti. Mert az érdekesebb (számára).
2013. szept. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

Kedves kérdező, a videó egyértelműen manipulált.


Ettől elvonatkoztatva miért gondolod azt, hogy az evolúció hamis lesz attól, hogy Dawkins nem tud válaszolni valamire?


Attól sem dőlne meg az evolúció ha Dawkins hirtelen kreacionista nézeteket kezdene hirdetni.

2013. szept. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
39%
Az elmélet még nincs bizonyítva,az ellenkezője sem amit az egyházak állítonak.Vagyis ezen a téren még nagy a homály!Készült sok bizonyíték,és az ellenkezője is.Végülis Jézus kiléte is homály,és vajon ki jegyezte fel -annó- a csodás tetteit,hiszen a nép és a tanítványok sem tudtak írni.Viszont később a papok azt írták, amit hallani akart a nép,és jól megéltek a meséikből máig.
2013. nov. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

"Az elmélet még nincs bizonyítva, ..."


Mármint melyik elmélet nincs bizonyítva? Mert ha az evolúció elméletére gondolsz, akkor csúnyán melléfogtál. Nagyon sok bizonyíték támasztja alá, és jelenleg egyhangúan és kizárólagosan ezt a folyamatot fogadja el a tudományos közvélemény is, mint életformáló elméletet.

Attól, hogy Te nem fogadod el, attól még bizonyítva van.

2013. nov. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Makoscsiga ***** válasza:

Ja, különben is, hol van a crocoduck? :D

[link]

2013. nov. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
34%
6-os Az evulíciós fejlődés még nem tény,csak hivatalos magyarázat! Végül is valamit fel kell mutatni, annyi kutatás után.És nem csak ÉN KÉTELKEDEM, vannak tudósok is,akik másképp gondolják.És kérem az INKVIZÍCIÓT, bocsássa meg eltévelyedésem a hivatalos tantól.
2013. nov. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Makoscsiga ***** válasza:
49%

"Az evulíciós fejlődés még nem tény,csak hivatalos magyarázat! "

Tudtad, hogyha kilépsz az ablakon a tizedikről, nem semmi bajod? A gravitációra vonatkozó hivatalos magyarázat HAMIS!!!! Nem véletlenül hívják gravitációs ELMÉLETNEK, meg MODELNEK!! A sok repölőgépgyártó lobbi próbálja csak elhitetni, amihez a tudóstársadalom csak asszisztál! Tudom, most arra gondolsz, hogy a TVben is mutatnak leeső nagy dolgokat, de hidd el, azok is csak megrendezett médiakamuk, mivel a buta emberek agyát mossák! Akinek van egy csepp esze az átlát ezen a szitán! Persze, tudom, hogy mire gondolsz: dehát ha elesek a járdán, akkor beütöm magam, akkor magasabbról még nagyobbat lehet esni! TÉVEDÉS!!! Amit tapasztalni tudsz az csak MIKROGRAVITÁCIÓ!!!!!! Magasról nem lehet leesni, ezt tudják a tudósok is, csak féltik az állásukat, és elteszik lábalól, azt aki tagadni próbálja!! MAKROGRAVITÁCIÓ nem létezik. Gondolj bele: az űrhajók sem esnek le, akkor a nagy bolygók pláne nem esnek le!! Ha igaz lenne a gravitációs MODEL, akkor már a holdnak régen ránk kellett volna essen! Ki nem látja ezt?! Mindjárt megkeresem neked a youtube videót!

2013. nov. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
34%
9-ES Az evolíció vitatható,a gravitáció nem elmélet hanem TÉNY! Fizikai jelenség,elég rossz példát hoztál fel.Szerintem hagyjuk meddő vita.Jó éjt.
2013. nov. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!