Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi a véleményetek a Nibiru 'a...

Mi a véleményetek a Nibiru 'a halálbolygóról'?

Figyelt kérdés
2032-re mondják a tudósok hogy a Nibiru eléri a földet...

2013. okt. 2. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A tudósok legújabb állítása szerint csak mérési pontatlanság miatt gondolták, hogy a Nibiru ott van, és majd jön: 2012-ben, de ha akkor nem is (márpedig akkor nem jött), majd jön 2032-ben! Ki tudja, addig még jöhet valami más is! :))))

2013. okt. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, 2032-ben meg majd kitalálják hogy nemigaz, elszámoltuk, 2112-ben jön majd..

Inkább akkor a reptoid, krixkrax meg lumbulábi invázióról írjanak könyvet,azt itt minden nap megjósolják...

Ja és szkeptikuska vagyok mit lépjek? :D

2013. okt. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Ha szkeptikus vagy, akkor neked a csárdást kell "kilépned"

kettőt jobbra-kettőt balra = maradsz ott, ahol most is vagy! De szerintem jó helyen vagy! :)))))

2013. okt. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy szóban ki tudnám fejezni a véleményem, de fennakadna a trágárságszűrőn.
2013. okt. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 2xSü ***** válasza:
100%

Mi a véleményem? Az, hogy 2003 tavaszán ez okozza majd a világvégét. Ezt a leghitelesebb forrásra, az internetre alapozom: [link]

(Mint írva van, már kis házi teleszkóppal is látható.)


De ha esetleg mindez mégis tévedés lenne, akkor 2012-ben mindenképpen ez fogja okozni a világvégét: [link]


Szóval ezek mind TÉNYEK kérem szépen. Azt is olvastam, hogy egy amerikai nő papagájt szült! Benne volt a Blikkben!


- szarkazmus mód kikapcs. -

2013. okt. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Pont ma "hiányoltam" a világvégéket a hozzájuk kapcsolódó kérdésekkel együtt. Mondjatok már valamit még erre az évre is, legyetek szívesek, mert 2032 még nagyon messze van, addig is kellene valamin parázni... :D
2013. okt. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A Niburu bolygó archimedesi spirál pályán a Rák csillagképbe tart.

És az áltudományos cikkeket írók is elhúzhatnának már a rákba! xD

2013. okt. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szívből sajnálom, aki beveszi.


Mellesleg imádom az ellentmondást: "2032-re mondják tudósok" vs. "a tudósok eltitkolják az igazságot".

2013. okt. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!