Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Megtudnátok ezeket a magyarázn...

Megtudnátok ezeket a magyarázni vagy válaszolni rá?

Figyelt kérdés

-Mik a hegységek ásványkincsei?

-Európai példák:gyűrthegységekre,röghegységekre,működő vulkánokra

-Mi és hogyan keletkezik a gyűrthegység/röghegység?

-Hegységek ásványkincseinek csoportosítása energiahordozók/ércek szerint

-Az alföldek kialakulása

-Gyűrődés és vetődés fogalma és folyamata

-Vulkáni mükőés fogalma és folyamata

-A feltöltődés fogalma,folyamata

-Üledék és hordalék fogalma és külömbség a 2 között

Ha már párra tudnátok válaszolni,azt nagyon megköszönném!:)



2013. okt. 4. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Csak egy jótanács: soha ne dobd ki tanév végén a tankönyveidet és füzeteidet. Most például nagy hasznát vennéd a 6.-os földrajznak... Amit leírtál, az kb. a fél könyv.
2013. okt. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem dobtam ki,csak most hétvégére elutaztunk,a könyvet meg ott felejtettem.Egyébként utána néztem volna csak sajnos nincs itt és így elég nehéz.Tudnál segíteni?
2013. okt. 5. 12:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanazt tudom, amit te is: keresgélni a neten. Pl. a hegységek ásványkincsei: [link]

Alföld: [link]

Gyűrthegység: [link]

Röghegység: [link]

A többihez írj be egy-egy kulcsszót a Google keresőjébe, vagy akár az egész kérdést, és böngéssz a találatok között.

Sok sikert. :)

2013. okt. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2013. okt. 5. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!