Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Megtudnátok magyarázni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Megtudnátok magyarázni, hogy miért piszkáltok egy lányt ha ő együl lány az osztályban?

Figyelt kérdés
Fiúosztályba járok,egyik pillanatban mondják milyen jó fej vagyok,másik pillanatban mindennel piszkálnak.Ha hiányzok a suliból,és mikor meggyógyulok megyek iskolába akkor már piszkálnak,hogy hol voltam idáig..Persze nekem egyik fülemen be másikon ki.. Nem tudom miért piszkának folyton nap mint nap valamivel,pedig nem vagyok csúnya szerintem,ápoltan járok iskolába,normálisan viselkedek kicsit távolságtartó is vagyok,de nem vagyok r*banc..Mégis piszkálnak de miért? Olyan rossz mikor azt érzem,hogy kihasználják,hogy ők 12-envannak fiúk én meg egyedül lány.. 17/L
2012. dec. 12. 22:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
így akarnak meghódítani
2012. dec. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mindenki kanos rád,legalábbis magamból kiindulva az lennék:D
2012. dec. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem tudnám, én nem piszkálok senkit.
2012. dec. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Azért mert egyedül vagy lány 12 hormpon zavaros tinédzser fiúval krll ennél több?:)
2012. dec. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ez nemcsak rád irányul:d Ilyenek a pasik. Haverommal egymás vérét szivjuk mindig pedi nagy a barátság:D
2012. dec. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hormon és kell ennél több?
2012. dec. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az elején 33 fiú volt és én egyedül lány.. A többség normális volt és elvoltam velük,de mióta szétválasztották az osztályt a legh*lyébbeket kaptam meg és azóta piszkálnak.. Ők tipikus menő,jól kinézetű csávók,minek én kellenék nekik?!
2012. dec. 12. 22:17
 8/17 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2012. dec. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Dél Dunántúlon! Miért?
2012. dec. 12. 22:19
 10/17 anonim ***** válasza:

Gyerek udvarolási módszer a szívatás. De a fiuknál ez egyfajta haverkodás is. Te is szólj vissza, légy laza és ne vedd magadra.

Rengeteg fiú barátom van és a baráti társaságom is fiúkból áll. 5 fiú vesz körül. Folyton szívatnak és beszólogatnak. De visszaszólok és így elh*lyülünk és folyton röhögünk minden hülyeségen.

Szerintem csak így barátkoznak. A srácok ilyenek. De lehet hogy van olyan aki meg is akar "hódítani".

2012. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!